• Check in od 16:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená na jihu Slovenska

Penzion Iveta leží na jihu Slovenska v oblíbené turistické destinaci. Jeho výbornou polohu oceníte, ať už jsou vaším cílem památky nebo termální koupaliště. V okolí penzionu je totiž všeho dostatek. Termální koupaliště Podhájska je odsud vzdáleno jen 2 km.

Ubytováni budete v pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojích, v každém najdete vlastní sociální zařízení a TV. Některé z pokojů mají i balkon.

Kvalitní strava i pohádková solná jeskyně

Penzion nabízí hostům několik vnitřních sportovišť, solnou jeskyni a restauraci, ve které vám kuchaři připraví pokrmy jen z kvalitních a čerstvých surovin. K relaxaci můžete využít wellness centrum, kde najdete saunu, solárium a fitness. Vybrat si můžete také z nabídky různých masáží, při kterých si báječně odpočinete.

Solná jeskyně, kam máte jeden vstup zdarma, je otevřená denně od 9:00 do 21:00 hodin. Pobyt v pohádkově zařízených prostorách blahodárně působí nejen na astma a jiné plicní choroby, oceníte jej i při oddechu od stresu a přepracování.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jozef F.)

Ubytovanie - izby neboli dostatocne upratane, personal vyborny mili, vsetky zlavi boli poskytnute, velnes v Podhajskej preplneny. Asi 25km je velmi pekne kupanie v Polnom Kesove, solna jaskyna super.

Vynikající (Libor L.)

Penzion Iveta znám, takže jsem věděl do čeho jdu. Ubytování super, jídlo taky. Takže, těžce na pohodu :-).

Skvělé (Květuše P.)

Vše bylo v pohodě, čisto, snídaně dostačující, slíbené wellness. Nemám co vytknout.