Penzion Hurikán


Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města
 • Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

  Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

 • Užijte si dovolenou na Vysočině

  Užijte si dovolenou na Vysočině

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Dovolená je ideální pro páry

  Dovolená je ideální pro páry

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Snídaně jsou opravdu bohaté

  Snídaně jsou opravdu bohaté

 • Zahrádka s krbem a udírnou

  Zahrádka s krbem a udírnou

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

  Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

 • Vydejte se na výlet do Jihlavy

  Vydejte se na výlet do Jihlavy

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 482

Kontaktní informace:

Penzion Hurikán
U Stadionu 2116
Havlíčkův Brod, 580 01
Česká republika

Rodinný penzion a gastronomický zážitek

Penzion Hurikán *** si vás získá svou příznivou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nachází se v městském parku parku nedaleko centra. Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. V apartmánu je navíc kuchyňský kout.


Penzion má výborné hodnocení na portálu Booking.com, kde získal 8,5 bodů. Hosté si chválí především výborné jídlo, vstřícný personál a výhodnou lokalitu. Personál penzionu si zakládá na osobním přístupu k hostům.


K dispozici je také restaurace, společenská místnost s televizí, zimní zahrada s krbem a udírnou a pergola s venkovním posezení u krbu. Nejmladší návštěvníci jistě ocení venkovní dětské hřiště a dětský koutek.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 592x
Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu - 40%

Havlíčkův Brod s polopenzí, wellness s bazénem a saunou i masáží

Užijte si pohodovou dovolenou na Vysočině. Penzion Hurikán *** v Havlíčkově Brodě je ideálním místem pro páry, větší skupinky i pro rodiny s dětmi. Těšte se na uvolňující masáž, relaxaci v sauně, parní lázní či bazénu.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 18 recenzí
Karin Slowiková

Nebyla jsem spokojená s domlouváním termínu, kdy pojedeme. Vše jen přes email. Hrůza. Hotel je v poměrně rušném místě. sportovní areály a hulákání z hal šlo slyšet až do pokojů - do nočních hodin. Termín masáží si nemůžete domluvit. Je taky poměrně pozdě až po 20 hod. a více určený při příjezdu.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Rezervace termínů je skutečně pouze přes emial. Tel jak jste mohla zjistit nefunguje, protože v určitých částech penzionu nefunguje signál. Bohužel s Vámi nemohu souhlasit, že penzion se nachází v rušné lokalitě města. Ba naopak, penzion se nachází v nejklidnější části města a to v městském parku. Masáže jsou dané. Někdo chce masáž ráno, někdo večer. Snažíme se vyjít vstříc většině a proto jsou masáže ve večerních hodinách. Hosté chtějí na výlety a bohužel přes den v penzionu nejsou. S pozdravem Horáková

Jana Szewieczková

Hotel byl útulný, obdrželi jsme vše dle nabídky. Drobným nedostatkem byl pokoj č. 5, který byl malinký, což by zas tak moc na dvě noci nevadilo, ale nepříjemný byl hukot nějakého agregátu těsně za zdí. Takže doporučuji se mu vyhnout. Druhý náš pokoj č. 3 byl naopak velmi prostorný a útulný. Snídaně byly výborné, vše bylo neustále doplňované v dostatečném množství. Večeře rizoto a druhý večer řízky a hranolky. Personál byl usměvavý, vstřícný a ochotný.

Eva i.la

Ano, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno. Hotel pěkný, prostředí příjemné.

Ivana Berková

Hotel i okolí bylo pěkné. Personál velmi milý a ochotný. V rámci pobytu bylo dodrženo vše co kupón sliboval. V okolí se dá navštívit mnoho kulturních památek, přímo na proti hotelu bazén, sauna, zimní stadion a park s upravenými stezkami.

Petra Vachlová

Jídlo průměrné (první večer nedovařené brambory). Na pokojích by mohla být televize a lepší matrace. Jinak bez problémů.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Bohužel brambory dovařené byly, ale je špatná jejich kvalita... vzhledem k suchu nejsou tak kvalitní jako v předchozích letech, proto hledáme v vhodnějšího dodavatele. TV na pokojích nebyly z důvodu přechodu z analogového signálu na digitální. V pondělí 27.8. již opět na pokojích TV fungovaly. S pozdravem Horáková

Jaroslava Kubíčková

Byli jsme podruhé, penzion hezký v dobrém místě, strava chutná a bohatá. V okolí mnoho míst, které zaslouží návštěvu.

Zdenka Posledníková

S pobytem jsme moc spokojeni nebyli. Ve dvoulůžkovém pokoji bylo jen jedno křesílko k sezení, televize stará se třemi programy, pod postelemi neuklizeno. V koupelně dvě střední osušky, žádný ručník. Snídaně formou švédského stolu nevyhovující - byl dán omezený příděl ke stolu a ne možnost výběru, tak jak je obvyklé u švédského stolu. Jinak jídlo dobré. Služby wellness byly splněny i když na delší pobyt byly nedostačující. 1x vstup do bazénu a 1x čtvrthodinová masáž se mi zdá nedostačující. Vše ostatní se musí doplatit. Již jsem absolvovala celkově mnohem lepší pobyt jinde.

Věra Skutilová

Ubytování jsme byli v apartmánu, krásně prostorné s balkonem, obdrželi jsme vše co bylo na voucheru, příjemný a vstřícný personál.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK