Penzion Hurikán


Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města
 • Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

  Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

 • Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

  Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

 • Užijte si dovolenou na Vysočině

  Užijte si dovolenou na Vysočině

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Dovolená je ideální pro páry

  Dovolená je ideální pro páry

 • Dovolená je ideální pro páry

  Dovolená je ideální pro páry

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Zahrádka s krbem a udírnou

  Zahrádka s krbem a udírnou

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Vydejte se na výlet do Jihlavy

  Vydejte se na výlet do Jihlavy

 • Zavítat můžete také do Žďáru nad Sázavou

  Zavítat můžete také do Žďáru nad Sázavou

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 411

Kontaktní informace:

Penzion Hurikán
U Stadionu 2116
Havlíčkův Brod, 580 01
Česká republika

Rodinný penzion a gastronomický zážitek

Penzion Hurikán *** si vás získá svou příznivou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nachází se v městském parku parku nedaleko centra. Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. V apartmánu je navíc kuchyňský kout.


Penzion má výborné hodnocení na portálu Booking.com, kde získal 8,5 bodů. Hosté si chválí především výborné jídlo, vstřícný personál a výhodnou lokalitu. Personál penzionu si zakládá na osobním přístupu k hostům.


K dispozici je také restaurace, společenská místnost s televizí, zimní zahrada s krbem a udírnou a pergola s venkovním posezení u krbu. Nejmladší návštěvníci jistě ocení venkovní dětské hřiště a dětský koutek.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst další 1 z 9 recenzí
Jana Novotná

Pobyt a služby odpovídaly popisu. Bohaté snídaně formou švédského stolu, jako bonus i jedna z nabídky teplých snídaní, večeře mírně nedochucené, ale hehodnotím jako minus, každý si může přisolit. Menší problémy s připojením.

Dušan Puš

Pěkné prostředí, dobré snídaně i večeře, nedostatkem je malý výběr televizních programů.

Olga Smržová

Bohužel, jezdíme často, ale toto bylo jedno z nejhorších. Pokoj měl mít lednici, bohužel lednice nebyla a ani se nám nikdo neomluvil, museli jsme sami upozornit na chybu. Na místě jsme museli připlácet cenu za víkendový pobyt, nevím zda neděle navečer a úterý ráno - svátek, je víkendový pobyt. Měli jsme dostat kávu se zákuskem, nic jsme nedostali. Navíc v pondělí 30.4. nám osazenstvo zarezervovalo masáže na 9:00, ale náš plán byl na celý den vyjít pěšky, tudíž jsme museli masáže zrušit, náhrada nešla. Navíc večeře už byla v 17 hodin, z časových důvodů jsme museli výlet zkrátit a restaurace v pensionu od 18ti hodin byla uzavřena. Navíc nám do koupelny a místnosti kde jsme spali silně zatékalo, pravděpodobně prasklá trubka ve zdi z jiného pokoje. A to měl být pension po rekonstrukci. Večeře slabé, manželovi jsem nechávala přílohu, aby se najedl, polévka nebyla. Jezdíme často, ale tohle byl nejhorší pobyt kde jsme byli.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Všechny naše pokoje mají lednice, pokud někomu lednice nestačí je k dispozici ještě ve společné kuchyňce, která je k dispozici v patře. Lednice je umístěna v boxu pod TV. V prezentaci je uvedeno, že poplatek se hradí ve svátek a víkend, stačilo si lépe přečíst. Káva se zákuskem se podává od 14 do 16 hodin jak je uvedeno v prezentaci, večeře od 18 hodin. Masáže jsou plánovány na dopoledne nebo večeř, je Vás ubytováno 26 a musíte se všichni prostřídat. Pracovní doba restaurace je v týdnu do 22 hodin, v pátek a sobotu do 24 hodin a v neděli do 20 hodin. To, že Vám zatékalo do koupelny bylo prasklou trubkou... jak uvádíte. Kdybyste to řekli dříve, mohla se závada odstranit... Vy jste odjeli, nikomu nic neřekli! Zjistila to až paní uklízečka. Ihned potom se začalo pátrat, kde k závadě došlo, pokoje se na týden musely uzavřít, aby se vše našlo a opravilo. Jak píši, kdyby jste to řekli dříve, nemuselo dojít k takovým škodám. Večeře jsou klasické porce, já osobně když někam jedu, tak si také doobjednám další jídlo... někomu to stačí někdo se rád nají a hodně. Co se týká toho Vašeho hodnocení, tak musím říct, že ostatním hostům se líbilo, na tento stejný voucher bylo ubytováno již cca 600 hostů a vše bylo v pořádku. Je to věc názoru. S pozdravem Karel Hájek

Václava Švecová

Penzion na webových stránkách uvádí: "Penzion nabízí ubytování v moderních a vkusně zařízených pokojích, které mají společnou, plně vybavenou kuchyň." Kuchyňka je ale pouze v apartmánu.

Luboš Kňourek, ing.

S pobytem jsme byli velice spokojeni, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kuponu jsme uvedeno. Rádi jsme si zaplavali v pěkném bazénu, který je hned naproti penzionu. Personál byl ochotný, strava byla chutná. Rádi jsme si prohlédli město Havlíčkův Brod včetně muzea, kde bydlel Karel Havlíček Borovský.

Ondřej Salík

Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. Strava slušná a personál příjemný. 55km vzdálený zámek v Telči přenádherný.

Lada Pavlová

Ubytování, strava, personál - OK, wellness ne, to nemělo s wellnessem nic společného. Masáž nic moc a hodina v bazénu, kde skoro nic není.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, ve voucheru je popsáno, že máte vstup do bazénu, kde jsou plavecké dráhy, vodní trysky a vodní atrakce (klouzačka, chrliče vody či perlička), do parní lázně, do sauny. Vše na jednom místě. Myslím si , že je to dostačující, vyhovující a vše dle popisu v nabídce. Né každému může vyhovovat slaná voda. Pokud jste hledali piivátní wellness s vířivkou a saunou, stačilo se zeptat na recepci, je možné tuto službu dokoupit za 800,- Kč/hod. Děkuji Vám za zpětnou vazbu. Horáková

Jaroslava Kubíčková

Vše, co bylo slíbeno bylo dodrženo, studená bufetová snídaně s možností objednat si i teplou, pokoje čisté, teploučko. Zajeli jsme si i do Lipnice nad Sázavou a navštívili jsme Národní památník odposlechu v zatopených žulových lomech. Krásná byla i procházka po parku Budoucnosti v Havl. Brodě.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK