Penzion Hurikán


Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města
 • Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

  Rodinný Penzion Hurikán *** je nedaleko centra města

 • Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

  Výhled z výborné kavárny na náměstí v Havlíčkově Brodu

 • Užijte si dovolenou na Vysočině

  Užijte si dovolenou na Vysočině

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Pokoje jsou pohodlné a čisté

  Pokoje jsou pohodlné a čisté

 • Dovolená je ideální pro páry

  Dovolená je ideální pro páry

 • Dovolená je ideální pro páry

  Dovolená je ideální pro páry

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Místní kuchyně je vyhlášená

  Místní kuchyně je vyhlášená

 • Zahrádka s krbem a udírnou

  Zahrádka s krbem a udírnou

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

 • Vydejte se na výlet do Jihlavy

  Vydejte se na výlet do Jihlavy

 • Zavítat můžete také do Žďáru nad Sázavou

  Zavítat můžete také do Žďáru nad Sázavou

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 462

Kontaktní informace:

Penzion Hurikán
U Stadionu 2116
Havlíčkův Brod, 580 01
Česká republika

Rodinný penzion a gastronomický zážitek

Penzion Hurikán *** si vás získá svou příznivou rodinnou atmosférou a výbornou kuchyní. Nachází se v městském parku parku nedaleko centra. Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a televizí. V apartmánu je navíc kuchyňský kout.


Penzion má výborné hodnocení na portálu Booking.com, kde získal 8,5 bodů. Hosté si chválí především výborné jídlo, vstřícný personál a výhodnou lokalitu. Personál penzionu si zakládá na osobním přístupu k hostům.


K dispozici je také restaurace, společenská místnost s televizí, zimní zahrada s krbem a udírnou a pergola s venkovním posezení u krbu. Nejmladší návštěvníci jistě ocení venkovní dětské hřiště a dětský koutek.

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 5 z 13 recenzí
Jaroslava Kubíčková

Byli jsme podruhé, penzion hezký v dobrém místě, strava chutná a bohatá. V okolí mnoho míst, které zaslouží návštěvu.

Zdenka Posledníková

S pobytem jsme moc spokojeni nebyli. Ve dvoulůžkovém pokoji bylo jen jedno křesílko k sezení, televize stará se třemi programy, pod postelemi neuklizeno. V koupelně dvě střední osušky, žádný ručník. Snídaně formou švédského stolu nevyhovující - byl dán omezený příděl ke stolu a ne možnost výběru, tak jak je obvyklé u švédského stolu. Jinak jídlo dobré. Služby wellness byly splněny i když na delší pobyt byly nedostačující. 1x vstup do bazénu a 1x čtvrthodinová masáž se mi zdá nedostačující. Vše ostatní se musí doplatit. Již jsem absolvovala celkově mnohem lepší pobyt jinde.

Věra Skutilová

Ubytování jsme byli v apartmánu, krásně prostorné s balkonem, obdrželi jsme vše co bylo na voucheru, příjemný a vstřícný personál.

Jana Novotná

Pobyt a služby odpovídaly popisu. Bohaté snídaně formou švédského stolu, jako bonus i jedna z nabídky teplých snídaní, večeře mírně nedochucené, ale hehodnotím jako minus, každý si může přisolit. Menší problémy s připojením.

Eva Hejnová Koštejnová

Hotel příjemný, čistý, personál milý, vstřícný. Do města blízko, penzion přímo u rozlehlého, krásného parku. V okolí spousta možností výletů pěších i autem. Snídaně bez chyby, večeře bych doporučovala přizdobit snítkou petrželky či plátkem papriky, rajčátka ap, stačí málo a jídlo pak vypadá úplně jinak. Pobyt jsme měli od neděle do pátku. Překvapil nás víkendový příplatek za neděli, při pobytu od neděle, s kterým jsme se setkali poprvé. Nepožadovali ho po nás v Luhačovicích, v Lednici, ani na horách v sezoně, v Luhačovicích nám vysvětlili, že se příplatek týká pouze „víkendových hostů“ – pátek až neděle. Nástup od neděle, že se do víkendu již nepočítá. Připouštíme ale, že někde to mohou mít jinak, pak ale proč nám nebyla nabídnuta „víkendová sladkost“ - přijeli jsme kolem 15h. Jde o princip, s díky bych odmítla, sladké nejím, i když kafíčko po dlouhé cestě by bylo milé. Ale jinak ok a doporučujeme.

Dušan Puš

Pěkné prostředí, dobré snídaně i večeře, nedostatkem je malý výběr televizních programů.

Olga Smržová

Bohužel, jezdíme často, ale toto bylo jedno z nejhorších. Pokoj měl mít lednici, bohužel lednice nebyla a ani se nám nikdo neomluvil, museli jsme sami upozornit na chybu. Na místě jsme museli připlácet cenu za víkendový pobyt, nevím zda neděle navečer a úterý ráno - svátek, je víkendový pobyt. Měli jsme dostat kávu se zákuskem, nic jsme nedostali. Navíc v pondělí 30.4. nám osazenstvo zarezervovalo masáže na 9:00, ale náš plán byl na celý den vyjít pěšky, tudíž jsme museli masáže zrušit, náhrada nešla. Navíc večeře už byla v 17 hodin, z časových důvodů jsme museli výlet zkrátit a restaurace v pensionu od 18ti hodin byla uzavřena. Navíc nám do koupelny a místnosti kde jsme spali silně zatékalo, pravděpodobně prasklá trubka ve zdi z jiného pokoje. A to měl být pension po rekonstrukci. Večeře slabé, manželovi jsem nechávala přílohu, aby se najedl, polévka nebyla. Jezdíme často, ale tohle byl nejhorší pobyt kde jsme byli.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Všechny naše pokoje mají lednice, pokud někomu lednice nestačí je k dispozici ještě ve společné kuchyňce, která je k dispozici v patře. Lednice je umístěna v boxu pod TV. V prezentaci je uvedeno, že poplatek se hradí ve svátek a víkend, stačilo si lépe přečíst. Káva se zákuskem se podává od 14 do 16 hodin jak je uvedeno v prezentaci, večeře od 18 hodin. Masáže jsou plánovány na dopoledne nebo večeř, je Vás ubytováno 26 a musíte se všichni prostřídat. Pracovní doba restaurace je v týdnu do 22 hodin, v pátek a sobotu do 24 hodin a v neděli do 20 hodin. To, že Vám zatékalo do koupelny bylo prasklou trubkou... jak uvádíte. Kdybyste to řekli dříve, mohla se závada odstranit... Vy jste odjeli, nikomu nic neřekli! Zjistila to až paní uklízečka. Ihned potom se začalo pátrat, kde k závadě došlo, pokoje se na týden musely uzavřít, aby se vše našlo a opravilo. Jak píši, kdyby jste to řekli dříve, nemuselo dojít k takovým škodám. Večeře jsou klasické porce, já osobně když někam jedu, tak si také doobjednám další jídlo... někomu to stačí někdo se rád nají a hodně. Co se týká toho Vašeho hodnocení, tak musím říct, že ostatním hostům se líbilo, na tento stejný voucher bylo ubytováno již cca 600 hostů a vše bylo v pořádku. Je to věc názoru. S pozdravem Karel Hájek

Václava Švecová

Penzion na webových stránkách uvádí: "Penzion nabízí ubytování v moderních a vkusně zařízených pokojích, které mají společnou, plně vybavenou kuchyň." Kuchyňka je ale pouze v apartmánu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK