• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní pokoje Penzionu Heléné

Penzion Heléné dopřává svým hostům tu nejlepší péči. Veškeré interiéry hotelu včetně pokojů jsou klimatizované.

Ubytováni budete v nově zrekonstruovaných pokojích Classic (dvoulůžkové) či v nových luxusních pokojích Deluxe (dvoulůžkové až čtyřlůžkové). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny televizí a kuchyňským koutem s lednicí a využít můžete také vlastní balkon.

Gurmánský zážitek

Penzion má vlastní restauraci, která je vzdálená 100 m a je umístěna v jedné z nejstarších budov města Velký Meder. Čeká vás nezapomenutelný gurmánský zážitek, a to vše ve stylovém interiéru. Vychutnáte si snídaně a večeře, které se zde podávají formou švédských stolů či servírované (dle obsazenosti).

Kuchaři restaurace Heléné kladou především důraz na bohatost chutí a kvalitu použitých surovin. Milovníky kvalitního vína jistě potěší i místní vinotéka, která se nachází hned vedle restaurace.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Miluše S.)

Velká spokojenost jak s majiteli restaurace a penziónu Helēnē, tak i místem nedaleko termálních lázní. Strava je sice o kousek dále, ale velmi dobrá obsluha.

Vynikající (HESOVÁ EVA H.)

Hotel nový, krásný, vše, co bylo na kuponu odpovídalo skutečnosti, personál v hotelu i restauraci příjemný, vstřícný, milý, vidno, že svoji práci dělají s láskou. Proto jsem hned objednala ještě další pobyt.

Vynikající (Michaela G.)

Ubytování bylo moc hezké, čisté a strava výborná, byli jsme spokojeni.