• Check in od 14:00 do 18:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Penzion u oblíbených termálů v Bešeňové

Odpočívejte v penzionu Gazdovský dvor uprostřed tichého a klidného prostředí malebných slovenských hor a termálních pramenů. Na dosah budete mít Národní park Nízké Tatry i populární vodní park Gino Paradise Bešeňová.

Ubytováni budete v pokojích, které jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, ručně háčkovanými záclonami, podomácku tkanými koberci a peřinami naplněnými peřím. Součástí pokoje je vlastní koupelna i TV/SAT. Některé pokoje mají také prostornou terasu s posezením

Polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, ve které majitelé penzionu dbají na rodinný přístup a připravují s láskou poctivá slovenská jídla dle tradiční receptury. Ochutnejte třeba brynzové halušky nebo domácí sýry. Večer si můžete užít posezení u krbu či na baru. Během léta je připravena venkovní krytá terasa s grill barem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Josef ?.)

Úžasná obsluha. Děvčata jsou velice pozorné, ochotné a milé.

Skvělé (Eva P.)

Krásný rodinný penzion, překrásná příroda. Pokojíky menší, ale útulné, koupelna by si zasloužla rekonstrukci. Jídlo chutné, ale velmi jednostranné se zdravou večeří moc nepočítejte. Snídaně vylepšena po připomínce na mail. Obsluha velmi příjemná.

Vynikající (Karel G.)

Opět naprostá spokojenost, velmi příjemný personál, chutná domácí kuchyně, luxusní husté luštěninové polévky , okolí zařízení se zvelebuje, pokoj čistý, voňavý. Z restaurace krásný výhled na Alpy! (viz. foto) Rádi se sem zase vrátíme!!! Děkujeme Gazdovskému dvoru za příjemný pobyt.