Penzion Benátky ***


Penzion Benátky *** leží u břehu řeky Váh v Piešťanech
 • Penzion Benátky *** leží u břehu řeky Váh v Piešťanech

  Penzion Benátky *** leží u břehu řeky Váh v Piešťanech

 • Ubytováni budete v krásných pokojích Comfort

  Ubytováni budete v krásných pokojích Comfort

 • Lze si připlatit i za apartmán

  Lze si připlatit i za apartmán

 • K pokoji patří prostorná koupelna

  K pokoji patří prostorná koupelna

 • Čeká vás snídaně i večeře se sklenkou vína

  Čeká vás snídaně i večeře se sklenkou vína

 • Prostory kavárny jsou zdobeny benátskými freskami

  Prostory kavárny jsou zdobeny benátskými freskami

 • Můžete zvolit variantu s masáží

  Můžete zvolit variantu s masáží

 • Penzion Benátky *** leží u břehu řeky Váh v Piešťanech

  Penzion Benátky *** leží u břehu řeky Váh v Piešťanech

 • Lázeňské město Piešťany

  Lázeňské město Piešťany

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 248

Kontaktní informace:

Penzion Benátky ***
Topolčianska 1
Piešťany, 921 01
Slovenská republika

Penzion s benátskou atmosférou

Penzion Benátky *** je rodinný penzion v centru Piešťan v těsném sousedství s lázeňským ostrovem. Jméno získal díky své poloze na břehu mrtvého ramene Váhu, přes který se vyklání terasa restaurace. Během pobytu proto můžete třeba popíjet na terase víno a pozorovat při tom labutě.


Hosté si na portálu Booking.com pochvalují zejména skvělou polohu penzionu blízko kolonády, zároveň však v klidném prostředí.


Ubytování je zajištěno v pokojích Comfort s vlastním sociálním zařízením a možností přístýlky. Součástí penzionu je restaurace a kavárna, kde romantickou atmosféru dotváří benátské fresky od akademického malíře Ladislava Sulíka.

Načíst dalších 5 z 13 recenzí
JIRI SLEGR

Personál ochotný, strava se také dala. V nabídce byla k zapůjčení kola, ta však byla v opravně.

Radomíra Žabčíková

Vše bylo OK, byli jsme spokojeni s ubytováním i stravou.

Monika Kucharovičová

Vstřícná a milá obsluha, výborné jídlo, krásné prostředí a ta terasa u řeky - nádhera.

Milan Tököly

Pobyt zodpovedal popisu, prostredie sa nám veľmi páčilo. Dostali sme všetko čo bolo na kupóne uvedené. Personál hotela na vysokej úrovni, strava báječná, masáž bola prevedená kvalitne. Veľmi pekné prostredie kúpeľného ostrova, krásny park.

Pavlína Tynklová

Prostředí bylo ucházející. Pokoje vypadali, tak jak na fotkách. Co nám chybělo, o to jsme si řekli a personál se snažil vyjít nám vstříc. Ale platí tu, o co si neřeknete to nemáte. Kuchyně byla výborná. Měli jsme polopenzi. Porce byli tak akorát pro jednoho. Najedli jste se, ale nepřejedli jste se. Malou nevýhodou byl pohyblivý čas, kdy se večeře vydávala. Každý den jste se museli tedy ujistit, kdy se máte vrátit. Bohužel penzion zavíral po osmé hodině a pak už jste si tu nic nedali. Byla to velká škoda, jelikož penzion láká na příjemné posezení na terase. Na internetu píší o restauraci, ale ta nefunguje. Bylo velmi příjemné, že penzion sídlí vedle kúpelného ostrovu. Perfektní pro návštěvu termálů. Autem jsme si tak udělali výlet na Čachtický hrad, do Podmolí na miniatury hradů, na zříceninu Beckov a do Smolenice. Nakonec jsme se prošli i na vrh Marhát s krásnou rozhlednou.

Hana Pechálová

Krásné prostředí, příjemné posezení na terase u vody, milý personál, pár minut od kolonády. Nevýhodou bylo, že nebylo možné se na pokoji připojit k WiFi, ale možnost zapůjčení routeru a slabší polopenze, není možnost výběru jídla. Jinak jsme byli velmi spokojeni.

Milada Skácelová

S pobytem jsme byli nadmíru spokojeni. Prostředí penzionu bylo pěkné s příjemným posezením u dobré kávy na venkovní terase. Strava byla velmi chutná. Personál příjemný a ochotný. Projížďku lodi a vláčkem. Procházky v krásně upravených parcích a pěkné posezení v předzahradkách restaurací.

Simona Kadlecová

Pokoj nebyl příliš uklizený, špinavé parapety, a sklo ve sprše. Proležele matrace, pokud někdo nabízí pokoj s manželskou postelí, nepředstavuji si dvě jednolůžka sražená dohromady. Na chodbě zápach z odpadů. Hluk ze silnice. Měli jsme polopenzi, nikdo nás předem neinformoval, že pokud první den dorazíme po 19h. už nebudeme mít nárok na večeři, která se podává v 18hod. Co se týče snídaně, slabší výběr, žádné ovoce a předem ochucený čaj (někdo třeba nesladí??) A k tomu nepříjemný pán z řad personálu. Měli jsme v ceně voucheru i zapůjčení kol, což byli snad stoletá kola, s vadnými brzdami a bez celkové údržby. Penzión má krásnou terasu,kde se dá posedět.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK