• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 3 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování pro celou rodinu v Podtatranské kotlině

Bešeňová leží v krásném prostředí Liptovské kotliny pod Nízkými Tatrami. Ubytujte se v srdci obce v Penzionu Agrothermal a všude dojdete pěšky. Čekají vás útulné pokoje vybavené vlastní koupelnou, televizí i prostorem k posezení.

Na výběr je z dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů, na dovolenou tedy může vyrazit celá rodina. Větší děti se vyřádí na hřišti s houpačkami přímo před penzionem, s batolaty oceníte dětský koutek.

Po celou dobu pobytu si budete v místní restauraci pochutnávat na snídani servírované formou bufetu, po domluvě je možné dokoupit i večeře.

U penzionu můžete zdarma zaparkovat a v celém objektu se připojíte k WiFi. Penzion má výbornou polohu. Do 15 minut se dostanete k přírodní památce Bešeňovské tavertiny a během 10 minut dorazíte do termálních lázní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana K.)

Milý a velmi ochotný personál nám umožnil klidný a bezproblémový pobyt.

Vynikající (Vladimír P.)

Ubytování velmi slušné, personál výborný, chybička v programovém vybavení televize.

Vynikající (Jana Šindlerová ?.)

Penzion Agrothermal jsme již dříve navštívili a byli jsme velice spokojení. Proto jsme si objednali znovu ve stejném místě ubytování a opět jsme byli spokojeni. Příjemní majitelé, personál a vydatné snídaně. Pokoje jsou také udržované.