Pension Vila Julie ***


Čeká vás skvělá dovolená
 • Čeká vás skvělá dovolená

  Čeká vás skvělá dovolená

 • Pokoje jsou dostatečně prostorné

  Pokoje jsou dostatečně prostorné

 • Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybaveny

  Dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybaveny

 • V restauraci vám naservírují chutnou polopenzi

  V restauraci vám naservírují chutnou polopenzi

 • Vila na vás dýchne krásnou amosférou

  Vila na vás dýchne krásnou amosférou

 • Krkonoše jsou místem nekonečných možností

  Krkonoše jsou místem nekonečných možností

 • Pobyt je ideální pro milovníky turistiky

  Pobyt je ideální pro milovníky turistiky

 • Poznávat okolí můžete jak pěšky, tak na kole

  Poznávat okolí můžete jak pěšky, tak na kole

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 51

Kontaktní informace:

Pension Vila Julie ***
Dolní Štěpanice 94
Benecko, 514 01
Česká republika

Historický penzion v jižním cípu Krkonoš

Pátráte po ubytování v Krkonoších, odkud budete snadno podnikat túry, ale které zároveň poskytuje dostatek klidu? Pension Vila Julie **** je tím pravým právě pro vás. Nachází se v obci Dolní Štěpanice, přesněji řečeno v jižním cípu národního parku, kousíček od Jizerky a v obležení kouzelné přírody.

Penzion je původně prvorepubliková vilka, dýchat tak na vás bude příjemná historická atmosféra. Nabízí ubytování v celkem 8 pokojích s nábytkem z masivu, sociálním zařízením, TV a WiFi připojením.

Součástí budovy je i malá restaurace s příjemným klubem, kde se servíruje polopenze.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 6x
Prvorepubliková vila vám poskytne milé dovolenkové útočiště - 40%

Krkonoše nejen na léto v klidné prvorepublikové vilce s polopenzí pro páry

Hledáte ubytování v Krkonoších v nádherné klidné lokalitě, kde se svým partnerem hodíte za hlavu každodenní starosti? Pak zkuste Pension Vila Julie ****, užijte si skvělou stravu a vyrazte na túru za tím nejlepším z NP.

Načíst další 1 z 9 recenzí
Milada Kocková

Pobyt v Penzionu Vila Julie byl úžasný. Vila je zařízena prvorepublikově, což jen podtrhuje její atmosféru. Jídlo bylo vynikající. Paní je velice příjemná a ochotná, vše proběhlo v pořádku již od objednání termínu. Nemám co bych vytkla.

Anna Dlabačová

Prostředí se nám líbilo, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu a personál byl vstřícný a ochotný.

Alena Doskočilová

Hotel nám poskytl velice komfortní, čisté a stylové ubytování. I ve velkých vedrech bylo díky blízkosti stromů v okolí v hotelu příjemně.Snídaně byly bohaté a pestré a večeře chutné a rozmanité, poctivě připravené. Personál hotelu vstřícný, milý a ochotný. Blízko hotelu je zastávka autobusů, kterými se dostanete do hor - Zlaté návrší, Horní Mísečky nebo do města - Jilemnice ap.

Jiřina Doubková

Pobyt ve vile Julie byl úžasným. Krásné prostředí, jídlo bylo perfektní a paní hostitelka byla vstřícná, ochotná a velice milá. Vřele doporučuji všem co mají rádi útulné ubytování s prvorepublikovým nádechem a atmosférou která Vás okouzlí.

Renata Drhová

Se stravou jsme byli spokojeni, personál byl příjemný a ochotný, pokoje byly malé a přeplněné nábytkem, postele nevyhovující /rozvrzané s proleženými matracemi/, dveře byly nedostatečně zabezpečené /obyčejný dozický zámek, který otevře amatér i hřebíkem/.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, kdybychom alespoň trochu tušili, že budete mít na pokoji cennosti, tak jeden zámek určitě přidáme. Nechápeme, jaký vliv má dozický zámek na pobyt.

Pavla Hrdoušková

Pobyt jsme koupili rodičům. Byli velmi spokojeni, chválili jídlo i profesionální a milé chování personálu.

Irena Neumannová

Nemělo to chybu. Naprostá spokojenost se vším. Od objednání až po pobyt, stravování, přírodu a počasí. Ochota a péče paní majitelky byla příkladná. Za dva dny pobytu jsme načerpali sil jako za týden. A to jsme projeli Krkonoše na kolech. Super! Doporučuji. I.Neumannová

Kateřina Tomešková

Ano, obdrželi jsme vše. Malé nedostatky ve službách byly vyváženy maximální snahou personálu věnovat se návštěvníkům a přizpůsobit se jejich požadavkům. Strava chutná, vhodná především pro ty, kteří mají rádi klasická česká jídla. Malý problém zpětně spatřujeme v umístění hotelu, který je sice na pěkném prostoru v přírodě, ale pro turisty, kteří jedou autobusem, jde o obtížněji dostupné místo (s batohy na ubytování, docházení na přípoje).

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK