Dovolená v penzionu Mlýn pro dva
 • Dovolená v penzionu Mlýn pro dva

  Dovolená v penzionu Mlýn pro dva

 • Ubytování na jižní Moravě s vínem a polopenzí

  Ubytování na jižní Moravě s vínem a polopenzí

 • Příjemně zařízené pokoje penzionu

  Příjemně zařízené pokoje penzionu

 • Příjemně zařízené pokoje penzionu

  Příjemně zařízené pokoje penzionu

 • V restauraci na vás čeká chutná polopenze

  V restauraci na vás čeká chutná polopenze

 • V restauraci na vás čeká chutná polopenze

  V restauraci na vás čeká chutná polopenze

 • Místní vinné sklepy si zamilujete

  Místní vinné sklepy si zamilujete

 • Penzion jsme osobně ověřili

  Penzion jsme osobně ověřili

 • Vinice jsou krásné v jakémkoli ročním období

  Vinice jsou krásné v jakémkoli ročním období

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1167

Kontaktní informace:

Pension Mlýn
Podivínská 655
Velké Bílovice, 691 02
Česká republika

Zažijte vinařskou dovolenou v malebné vinařské obci Velké Bílovice kousek od Lednicko-valtického areálu a ubytujte se v penzionu Mlýn, který má kapacitu 70 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici parkovací místa ve dvoře, WiFi připojení i kolárnu. Pochutnáte si v místní restauraci, kde na jídelní lístek podle sezóny zařazují i speciality jako myslivecké hody nebo svatomartinskou husu.

Na výlet se vydejte do nedalekého Mikulova s impozantním zámkem a malebným náměstím. Na kole se pak projeďte po okolních cyklostezkách a určitě nevynechejte město Lednice s úchvatným zámkem, který je zapsán na seznamu UNESCO. Za návštěvu stojí rovněž Pálava či Dolní Věstonice.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 179x
Užijte si Jižní Moravu se vším všudy. Především pak se skvělým vínem

Jižní Morava s polopenzí a vínem

prodáno 170x
Ubytování na Jižní Moravě s vínem a polopenzí

Jižní Morava s polopenzí a koly

prodáno 112x
Zažijte super dovolenou na jižní Moravě a ochutnejte kvalitní víno

Jižní Morava s polopenzí a vínem

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 76 recenzí
Martina Lhotská

Maximální spokojenost s pobytem. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Strava byla chutná a velký výběr z polopenze. Pension vřele doporučujeme. Perfektní lokalita a spoustu zážitků. Vinné sklípky, zámek Lednice, Zoo Hodonín. Každý si vybere to své i s dítkem.

Veronika Kubásková

Hotel byl moc pěkný, jídlo bylo výborné, personál příjemný. Kola ve velmi dobrém stavu. Okolí nádherné. Velká spokojenost.

Jan Plesar

Vše co bylo slíbeno, bylo splněno. Personál byl vstřícný a příjemný. Strava výborná. Doporučujeme půjčit kola (byla v dobrém stavu) a projet vinařskou stezku mezi vinicemi a taky si zajet do lednice a okolí.

Petra Roškotová

Ubytování pěkné, jídlo dobré, půjčovna kol super. Doporučujeme.

Radka Štraubová

Celkově jsme byli s pobytem spokojeni. Velmi vstřícný personál hotelu, v okolí velké množství vinných sklepů s možností degustace vín. V blízkosti Lednicko-valtického areálu.

Pavel Tarant

Velmi pěkný, moderní penzion. Na pokojích klimatizace, v polopenzi k snídani švédské stoly, Káva, mléko, džusy více druhů. K večeři výběr cca 7 jídel, které se za týden nezměnili, ale nebyl problém si dát 2x stejné, vše dobré. Sklípky asi 2 - 2,5 km daleko, ale na kole nebyl problém. Doporučuji navštívit Valtice, Lednici, Janův hrad a ke koupání Šutrák v obci Rakvice. Vše do 20 km a na kole se dalo za jeden den.

Dana Seidlová

Hotel byl super, personál ochotný, strava úžasná. Snídaně bohaté a večeře velmi chutné. Mohu všem jen doporučit. Je to jeden z mála penzionů, které mohu vřele doporučit. Určitě se budeme vracet.

Tomáš Uhlíř

Vše skvělé. Jídlo velmi chutné a personál byl velmi milý, vstřícný a příjemný. Zrekonstruované prostory. Výborná lokalita se spoustou možností výletu - pěších, na kole i autem. Na Moravě jsou všichni tak nějak hodnější než kdekoliv jinde :-) Celkové můžeme jen doporučit.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím