Pension Berounka ***


Penzion Berounka *** nabízí příjemné ubytování
 • Penzion Berounka *** nabízí příjemné ubytování

  Penzion Berounka *** nabízí příjemné ubytování

 • Penzion Berounka *** nabízí příjemné ubytování

  Penzion Berounka *** nabízí příjemné ubytování

 • Pokoje jsou laděné do teplých barev

  Pokoje jsou laděné do teplých barev

 • Pokoje jsou útulné

  Pokoje jsou útulné

 • Pochutnáte si na polopenzi

  Pochutnáte si na polopenzi

 • Pochutnáte si na polopenzi

  Pochutnáte si na polopenzi

 • Pochutnáte si na polopenzi

  Pochutnáte si na polopenzi

 • V ceně máte také all inclusive nápoje

  V ceně máte také all inclusive nápoje

 • V penzionu najdete společenskou místnost

  V penzionu najdete společenskou místnost

 • Penzion leží v Albrechticích v Jizerských horách

  Penzion leží v Albrechticích v Jizerských horách

 • Vydejte se do přírody

  Vydejte se do přírody

 • Udělejte si výlet k přehradě Souš

  Udělejte si výlet k přehradě Souš

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 56

Kontaktní informace:

Pension Berounka ***
Mariánská Hora 765
Albrechtice v Jizerských horách, 468 43
Česká republika

Pohodové ubytování v Jizerských horách

Pension Berounka *** se nachází v Jizerských horách v nadmořské výšce 800 m n. m. Nadýcháte se tu čerstvého vzduchu a užijete si výlety po okolí, třeba na Tanvaldský Špičák.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích, které jsou laděné do teplých barev a zařízeny dřevěným nábytkem, koupelnou s toaletou a WiFi připojením. Snídaně a večeře se podávají v restauraci formou bufetu.

V pensionu dále najdete společenskou místnost s plazmovou televizí, stolním tenisem či fotbálkem. K dispozici je hostům ale také petanque nebo badminton, k dalším míčovým hrám pak slouží venkovní sportovní hřiště.

Načíst další 1 z 9 recenzí
Markéta Prunerová

Milá, ochotná obsluha, kuchař výborný. Pokoje jednoduché, poněkud tenké stěny, takže z vedlejšího pokoje bylo téměř vše slyšet. Skvělá domácí vajíčka, která jsme si mohli koupit i domů.

Naďa Málková

Byli jsme velmi spokojení, pobyt odpovídal popisu. Strava byla výborná, personál skvělý a vstřícný, pobyt jsme si naprosto užili. Penzion je umístěn stranou v klidné části, kde je v noci klid a ticho. Na výlety po okolí to není daleko, např. Protržená přehrada Desná cca 5 km. Doporučila bych naučnou stezku Vodopády Jedlová nebo výlet lanovkou na Tanvaldský Špičák. Je tu mnoho zajímavých míst k navštívení, na přejezdy autem nebo na kole to není daleko. Akorát musíte počítat s tím, že jste v horách a jsou tu kopce. :-))

Milan Hrudka

Ubytování je skromné, ale nevadí. Strava výborná a chutná, ale zejména snídaně mohla být rozmanitější zejména jsme postrádali zeleninu a aspoň ještě jeden teplý pokrm. Komunikace s majitelem byla v pohodě.

Zdenka Šrůtková

Personál i pan vedoucí, všichni byli velice příjemní a ochotní. Vše odpovídalo popisu. Doporučuji Šrůtková.

Michal Mašek

Super víkend se vším co bylo slíbeno. Dobré jídlo, ochotný personál a slušné ubytování včetně všech služeb. Velmi doporučuji.

Miluše Bartošáková

V penzionu Berounka se nám líbilo, prostředí útulné, čisté, všechny služby, které byly nabídnuty nám také byly poskytnuty, personál byl ochotný, strava byla velmi chutná, podávána v bufetové formě. Vzhledem k tomu, že náš pobyt byl začátkem srpna při velkých teplotách, tak jsme navštěvovali koupaliště, ale krajina Jizerských hor se nám velice líbila.

Vaclav Chada

Se vším naprostá spokojenost. Vše bylo splněno dle popisu na voucheru. Personál byla pouze jedna velice příjemná žena, která ovládala jak výčep tak kuchyň. Velká pochvala. Výlet jsme si udělali do Polska do termalu Cieplice. Tam se určitě letos ještě jednou podíváme.

Eva Čapková

Naprostá spokojenost! Pokoje skromnější, ale vše ostatní v naprostém pořádku! Luxusní jídlo, výborný personál, nápoje zdarma, velká spokojenost. Krásná odpočinková dovolená.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK