• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování u Prachovských skal

Užijte si dovolenou na jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji - a ubytujte se v Parkhotelu Skalní město ***, který se nachází v těsném sousedství Prachovských skal.

Hosté budou ubytováni v útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Na vyžádání lze také zapůjčit televizní přijímač.

V hotelové restauraci se těšte na polopenzi, díky které ochutnáte mezinárodní a místní kuchyni a lahodné moučníky.

Víno, balneo/wellness i výlety do okolí

Pokud jste milovníci vína, nadchne vás neomezená konzumace kvalitních bílých i červených vín od 18:00 do 20:00. Na výběr budete mít z odrůd Sauvignon Blanc, Chardonnay, Cabernet Sauvignon a Merlot.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Romana M.)

Personální ochotný usměvavý. Jídlo dobré, překvapil nás předkrm i zákusek.

Skvělé (Vladimír ?.)

Vše co bylo nabízeno, bylo také poskytnuto v plném rozsahu. Byli jsme velmi příjemně překvapeni perfektní obsluhou v hotelu od recepce, přes uklízečku až po personál restaurace. Obsluha restaurace rychlá, milá a provedená vždy s úsměvem. I mimo sezónu byl hotel solidně zaplněn. Parkhotel se nachází na okraji Prachovských skal, které není třeba chválit. Na prohlídku Prachovských skal je třeba si vyhradit několik hodin, ale stojí to za to.

Skvělé (Ondřej E.)

Hotel v nádherném prostředí a pro výlety na super místě. Pokoje odpovídající *** čisté, jídlo v pořádku, personál bez připomínek. Wellness jsme nevyužili, byli jsme s dětmi a za stejnou cenu jsme si raději zajeli do Aquaparku v Jičíně.