• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 350 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness pobyt v Parkhotelu Morris **** Nový Bor

Hotel Morris Nový Bor **** leží v klidné části města a nabízí skvělé ubytování a zároveň dobrou dostupnost do centra. Moderní pokoje hotelu odpovídají standardu 4* a v každém z nich najdete vlastní sociální zařízení, minibar, telefon, trezor, LCD TV/SAT, WiFi, vysoušeč vlasů a koupelnovou kosmetiku.


Parkhotel Morris **** získal ocenění Czech Hotel Awards za nejlepší hotel Libereckého kraje za rok 2014. Kladně ho hodnotí také uživatelé na portálu Booking.com, kde získal hotel hodnocení 7,7 z celkového počtu 10 bodů.


V luxusní atypické restauraci Atrium s výhledem do rozsáhlého parku si vychutnáte polopenzi. Na dezert zajděte do kavárny Marilyn nebo poseďte ve vinném sklípku.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana D.)

Služby Hotelu Morris hodnotím velmi kladně, proto jsme wellness absolvovali již 3x a jistě se zase rádi objednáme. Personál je velmi vstřícný a ochotný, vždy se domluvíme na všem co potřebujeme, strava i obsluha je na velmi dobré úrovni a doporučuji každému. 1 připomínku mám, z balíčku bych vyjmula solnou jeskyni, není v nejlepším stavu a není pro relax vhodně vybavená, chybí lehátka, vím důvod, ale nabídnout jinou proceduru by bylo vhodnější.

Vynikající (Hana P.)

Personál byl milý a ochotný. Jídlo dobré. Procedury úžasný.

Vynikající (Jiřina P.)

Velmi se nám líbilo. Hotel čistý, pěkný pokoj i se službami hotelu jsme byli spokojeni.