• Check in od 15:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Kouzelný zámeček s orientálními interiéry

Orient Palace Hotel *** se nachází v jedinečné budově klasicistního zámečku, jehož historie sahá až do 18. století. Zámek stojí v malém klidném městečku Bielany Wrocławskie, jen kousíček za turisticky oblíbenou Vratislaví.

Interiéry hotelu se nesou v orientálním stylu. Čekají vás nádherné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny jsou komfortně vybaveny, najdete zde například protialergenní přikrývky a polštáře, koupelnu vybavenou toaletními potřebami, LCD televizor, balenou vodu i WiFi.

Nejen pokrmy s vůní Indie

V restauraci se nechte zavést do jedinečného světa chutí a vůní. Pochutnat si zde můžete na gurmánském menu inspirovaném indickou kuchyní. Najdete zde však také oblíbené pokrmy evropské kuchyně.

Nekonečný odpočinek v nádherném wellness

V prostrách wellness můžete pohodlně relaxovat ve finské sauně, parní lázni i na masáži. Všechny tyto procedury mají přitom blahodárné účinky nejen na duši, ale i na tělo. V hotelu je i plavecký bazén, kde nenajdete ani kapku chlóru, je proto maximálně šetrný k vaší pokožce i očím.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav H.)

Pěkné prostředí, personál vstřícný, nabídka minerálky na pokoj v ceně pobytu. Doporučujeme večerní návštěvu centra Wroclawi, kde to zvláště v době adventu žije. Dojet se dá autem do centra, např. ke Galerii Dominikanska a zaparkovat v přilehlých ulicích, parkovné se po 18,00 neplatí.

Vynikající (milada H.)

Příjemné ubytování. Milý a ochotný personál. Skvělá kuchyně. Po celodenním poznávání Wroclawi bylo prima využít bazén a saunu. Autobusová zastávka do Wroclawi 5minut chůze. Vánoční trhy ve Wroclawi jsou opravdu tradiční, milé zpříjemnění toulkami městem bylo hledání trpaslíků.

Dobré (Dagmar K.)

Hotel byl pěkný, čistý, personál ochotný, přesně co bylo v nabídce to jsme dostali. Těšili jsme se na orientální jídlo, bohužel velké zklamání. Bez auta na dojezd do centra by byl celkem problém. Zastávka autobusu opravdu těsně u hotelu spojení však celkem omezené. Řekla bych, že cena odpovídala kvalitě.