Oáza Resort ***


Resort leží v hezké přírodě
 • Resort leží v hezké přírodě

  Resort leží v hezké přírodě

 • Užijte si vstup do vyhřívaného bazénu se slanou vodou

  Užijte si vstup do vyhřívaného bazénu se slanou vodou

 • Odpočinek v privátní vířivce si užijete

  Odpočinek v privátní vířivce si užijete

 • K dispozici jsou i sauny

  K dispozici jsou i sauny

 • Během pobytu vyzkoušejte třeba vyhlídkový let

  Během pobytu vyzkoušejte třeba vyhlídkový let

 • Apartmány jsou moderně a pohodlně vybaveny

  Apartmány jsou moderně a pohodlně vybaveny

 • Součástí apartmánů je vybavená kuchyňka

  Součástí apartmánů je vybavená kuchyňka

 • Každý apartmán má vlastní sociální zařízení

  Každý apartmán má vlastní sociální zařízení

 • Posezení s krásným výhledem

  Posezení s krásným výhledem

 • V ceně balíčku máte kontinentální snídaně

  V ceně balíčku máte kontinentální snídaně

 • Snídani si můžete odnést do postele

  Snídani si můžete odnést do postele

 • Po domluvě si můžete půjčit piknikové koše

  Po domluvě si můžete půjčit piknikové koše

 • V resortu se nudit nebudete -máte tu spoustu možností vyžití

  V resortu se nudit nebudete -máte tu spoustu možností vyžití

 • Užijete si tu krásnou přírodu

  Užijete si tu krásnou přírodu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 42

Kontaktní informace:

Oáza Resort ***
Slavětín – Kystra 17
Louny, 440 01
Česká republika

Vydejte se do oázy klidu a odpočinku

Oáza Resort ***, to je synonymum odpočinku a ideální dovolené. V resortu v malé obci Kystra kousek od Slavětína v Českém středohoří totiž najdete vše, po čem můžete na dovolené zatoužit.

Prostorné a moderně zařízené apartmány až pro 4 osoby mají LED TV, sociální zařízení a kuchyňku, která je plně vybavena pro přípravu vlastní stravy. Z okna si užijete pohled do okolní krajiny.

Součástí balíčku jsou snídaně. Přímo v areálu můžete posedět ve vinném sklípku, zakoupit nápoje a cukrovinky, ale není zde restaurace. Personál vám rád poradí, kam se vydat na oběd či večeři. Vždy je tu možnost vaření přímo v apartmánech, grilování dobrot u venkovní pergoly nebo opékání u ohniště.

Lenošení ve wellness i aktivní vyžití při sportu

Užijte si parádní relaxaci ve finské sauně, infrasauně či vířivce. Zaplavte si ve vyhřívaném bazénu se slanou vodou nebo se nechte hýčkat během masáže.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 9x
Užijte si vstup do vyhřívaného bazénu se slanou vodou

České středohoří v Oáza Resortu s wellness

prodáno 9x
Užijte si vstup do vyhřívaného bazénu se slanou vodou

České středohoří v Oáza Resortu s wellness

prodáno 5x
Užijte si vstup do vyhřívaného bazénu se slanou vodou

České středohoří v Oáza Resortu s wellness

Načíst další 2 z 10 recenzí
Jiří Kalášek

Pension a jeho velký areál je velmi pěkný, pro rodiny s dětmi přímo ideální. S poskytnutými službami jsme byli spokojeni, nemáme připomínek. Jen strava při snídani byla dost jednotvárná, vzhledem k tomu, že jsme se setkali maximálně s pěti páry, celkem oprávněná. O to lepší jsme mohli využívat nabízených služeb. Výlety do okolí jsme prováděli vlastními koly, s uskladněním a typy na výlet jsme také byli maximálně spokojeni.

Miroslava Prošková

Byli jsme opět moc spokojení s pobytem Oáza rezort ve Slavětíně, koupili jsme si letos poukaz 2x! Kvůli blahodárnému klidu, milému personálu, bezvadnému bazénu. Jedinou připomínku máme ke stále ještě neopravenému výtahu, což je škoda pro chodící o holích. Již se tam ubytovávají i rodiny s miminky, na poukazu je uvedeno, vhodné pro děti - minule od 12let, nyní od 5 let. To by se mělo asi dát vědět.

Denisa Sladká

Prostředí hotelu překrásné. Ano odpovídal. Ano vše jsem obdržela. Strava výborná, wellness super. Personál hotelu úžasný, velice milí, vstřícný a úplně báječný pan Radovan to je správce. Na 100% vám to lidičky doporučuji. Opravdu se tam budete mít báječně.

Gabriela Machková

Nádherné prostředí, pobyt odpovídal popisu, vše co slibovali dodrželi na jedničku. Snídaně super velký výběr, bazén vyhřívaný se slanou vodou kdykoli jsme si do něj mohli skočit v provozu až do 22.00hod., vířivka naprosto v pořádku. Personál velmi příjemný, vtipný a cokoli jsme potřebovali, poradili, zařídili. Doporučuji na 100%, protože podle našich pocitů jsme byli v ráji.

Jan Vojna

Viz výše - ochotný vstřícný personál, nádherné jak ubytování tak okolí.

Jan Vydra Vydra

Vše odpovídalo nabídce a personál hotelu se choval velmi dobře a profesionálně.

Miroslava Prošková

Velmi se nám líbil resort, čistota, bazén skvělý, možnosti i vaření, grilování apod., parkování u budovy, klid a velmi vstřícný a vlídný personál. Na škodu je pouze pro ty, co nepočítají s vařením vlastním, že v okolí nelze zajít do restaurace na obědy či večeře, i když zde byla možnost dovozu večeří, ale to nedoporučuji, jinak bych ohodnotila 5 hvězdičkami, takto pouze ta malá ztráta, určitě plánujeme tento rezort vyzkoušet znovu v dalším roce, již budeme počítat se vším, a vybavíme se. Nákup je možný jinak do 10 km . Ale ten klid, málo lidí a božský klid včetně bazénu vše jiné vyváží a předčí mnohé jiné a finančně náročnější pobyty.

Taťána Dudová

Pobyt odpovídal popisu a byl super. Resort je na klidném místě, takže relax. Naprostá spokojenost jak se službami tak s personálem. Co je ale velká konkurenční výhoda oproti jiným ubytovacím zařízením, je OPRAVDU NEOMEZENÝ vstup do krytého bazénu.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK