• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (malá plemena), 200 Kč/noc (velká plemena)

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v mlýně v Beskydech

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody. Rozkládá se na pravém břehu říčky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek.

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně TV a sociálního zařízení.

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako restaurace U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi.

Wellness i dobová vesnička

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíle relaxu si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Michaela W.)

Vše odpovídalo popisu, byli jsme moc spokojeni.

Skvělé (Ing. František J.)

Velmi pohodové, zajímavé.

Dobré (Monika M.)

Prostředí bylo celkem hezké, ale nebyli jsme spokojeni s ubytováním. Podle fotek to totiž vypadalo, že tam bude úžasný klid, ale chatky jsou blízko silnice, takže byl slyšet provoz. Pokoj byl hodně malý a co mě nejvíce vadilo, tak neskutečně malé umývadlo v koupelně, kde byl určitě prostor na větší. Také hlučnost z vedlejšího pokoje byla velká. Jediná pozitivní věc bylo jídlo, které nám opravdu chutnalo. I výběr na snídani byl celkem slušný. V okolí je dostatek krásných míst, které může člověk navštívit. My jsme byli na Ondřejníku. Když vyjde počasí, tak je to nádherná procházka.