• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Moderní hotel Modrzewiówka ***

Hotel Modrzewiówka *** je unikátní stavbou, kterou najdete v klidném prostředí u lesa a v lokalitě městečka Lackorona nedaleko Krakova. Hotel vás uchvátí svou atmosférou.

Pokoje hotelu jsou moderně zařízené novým nábytkem a v každém pokoji najdete pohodlnou postel, vlastní sociální zařízení, dřevěný nábytek, televizi a telefon. Některé pokoje mají také terasu. 

Součástí hotelu je stylová restaurace Ateliér (otevřená od 13:00 do 21:00 hodin) i místní bar.

Historickou část hotelu tvoří dřevěná Modrzewiowa vila, která byla postavena ve 20. letech minulého století. V roce 2011 majitel k hotelu přistavil moderní luxusní vilu, která tvoří působivý kontrast k původní, historičtější části.

Ubytování v historickém městečku s tradicí

Hotel leží v historickém a opravdu malebném městečku Lanckorona (cca 25 km od Krakova) plném kaváren. Nachází se tu nespočet zajímavostí - například zřícenina hradu zapsaná na seznamu UNESCO, dále pak klášter, historické kostely, náměstí a muzea, která nadchnou milovníky historie.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lenka S.)

Prostředí hotelu bylo příjemné a personál milý a ochotný. Jídlo bylo dobré. Obdrželi jsme vše, co bylo napsáno, jen jak to bylo mimo sezonu, tak ve wellness, fungovala pouze sauna, ale pára a vířivka nikoliv.

Vynikající (Zdenka O.)

Je to príjemné, tiché prostredie. Blízko sú všetky známe centrá: Inwald Park, Energylandia, Zatorland, Wadovice, Krakow, Oswiecim, Wieliczka. Všetko sme stihli pochodiť a sú to veľmi krásne miesta. Personál hotela veľmi milý a ústretový. Strava výborná.

Dobré (Janka V.)

Hotel celkem hezký, akurát při venkovní teplotě 37 stupňů, bylo vevnitř nesnesitelné - na pokoji vedro bez klimy. Co nám nejvíc vadilo, nebyla na pokoji lednice - za to velký minus. Taky tam chyběl pořádný koš, jen v koupelně byl takový maličký a pak na chodbě. Taky toaletní papír byl nachystaný na wc, maximálně na 2 dny. Jinak čistota celkem ok, personál vstřícný. Strava nic moc - jeden den kroupy s gulášem, druhý den kroupová polévka, pak ryba s ryzí tvrdou jak broky. Bazén v pohodě, akurát večer kolem 19h už docela studený.