Modrzewiowka Hotel ***


Moderní hotel Modrzewiówka ***
 • Moderní hotel Modrzewiówka ***

  Moderní hotel Modrzewiówka ***

 • Královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

  Královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

 • Relaxujte v hotelovém wellness

  Relaxujte v hotelovém wellness

 • Relaxovat můžete třeba v hotelové vířivce

  Relaxovat můžete třeba v hotelové vířivce

 • K dispozici je také sauna

  K dispozici je také sauna

 • Zasportovat si můžete ve fitness

  Zasportovat si můžete ve fitness

 • Královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

  Královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

 • Každý pokoj má vlastní sociální zařízení

  Každý pokoj má vlastní sociální zařízení

 • Těšte se na polské delikatesy

  Těšte se na polské delikatesy

 • Těšte se na polské delikatesy

  Těšte se na polské delikatesy

 • V baru si vychutnejte koktejl či víno

  V baru si vychutnejte koktejl či víno

 • V baru si vychutnejte koktejl či víno

  V baru si vychutnejte koktejl či víno

 • Jedinečná atmosféra Krakova vás pohltí

  Jedinečná atmosféra Krakova vás pohltí

 • Moderní hotel Modrzewiówka ***

  Moderní hotel Modrzewiówka ***

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 453

Kontaktní informace:

Modrzewiowka Hotel ***
Legionistów 57
Lanckorona, 34-143
Polsko

Hotel Modrzewiówka *** je unikátní stavbou, kterou najdete v klidném prostředí u lesa a v lokalitě městečka Lackorona, které vás svojí atmosférou naprosto uchvátí. 

Pokoje hotelu jsou moderně zařízené novým nábytkem a v každém pokoji najdete pohodlnou postel, vlastní sociální zařízení, dřevěný nábytek, TV a telefon. Některé pokoje mají také terasu. 

Součástí hotelu je stylová restaurace Ateliér (13:00 - 21:00 hodin) i posezení v baru, kde si můžete dopřát víno či koktejl.

Hotel disponuje také wellness centrem, kde nechybí sauna, vířivka a posilovna. Během teplých měsíců využijte také venkovní bazén. Odpočinout si můžete i během masáže či další ze spousty procedur.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 112x
Téměř královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

Polsko luxusně pro dva s wellness

prodáno 85x
Téměř královsky zařízené pokoje hotelu Modrzewiówka ***

Polsko luxusně pro dva s wellness

prodáno 75x
Modrzewiowka Krakov polsko Sleva Zlava Slevoking Zlavoking

Krakov luxusně pro dva s wellness

Načíst dalších 8 z 21 recenzí
Josef Gál

Hotel, prostředí, služby a hlavně jídlo předčily naše očekávání!

MUDr.Dagmar Babková Babková

Personál výborný, wellness - vířivka mastná hnědá, páchnoucí, špinavá voda, finská a parní sauna super, na pokoji zima, topení vlažné, voda studená, netekla teplá ani na druhý den, na můj dotaz - recepční sděluje, že se opravuje, večer již tekla teplá voda a i se topilo. Pokoj hezký, snídaně výborná, večeře chutné - průměr.

Odpověd Hotelu...

Níže přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vážíme si Vaší zpětné vazby, díky které můžeme i do budoucna zlepšovat naše služby. V případě vířivky je voda v ní pravidelně kontrolována a vyměňována. Během Vašeho pobytu jsme zaznamenali poškození vodního potrubí, nicméně během hodiny jsme tuto nepříjemnost napravili. S pozdravem, Monika Chorąży Recepcja

jiři drastik

Hotel v klidném prostředí, obklopen lesy. Všude čisto, jak uvnitř hotelu, tak venku. Personál milý, snídaně dostačující, večeře výborné. Pokud chce jet někdo ráno do Krakowa autobusem, doporučuji si den předem zjistit zastávku. Jinak vše ok.

Eliška Holčapková

Všechno na jedničku ! :) Personál příjemný a profesionální, prostředí čisté a luxusní. Ocenili jsme dlouhou otevírací dobu venkovního bazénu i spa (až do 23:00). Lokace hotelu disponuje krásnou přírodou a je ve skvělé dostupnosti k návštěvě Krakova.

Roman Nejeschleba

Spokojenost na 100%. Velmi krásné ubytování, velmi příjemný personál. Strašně, ale strašně dobrá kuchyně - 6 hvězd. Blízká dostupnost míst pro výlet a co je k nedocenění - je tiché a příjemné prostředí.

Radomíra Dlouhá

Prostředí hotelu super, hezký pokoj, jídlo dobré, pivo drahé (8 zl), obsluhující personál milý, ovšem, i když jsme byli v jídelně sami, tak jsme na jídlo čekali 25 - 30 minut. Pokojskou jsme za ty 4 dny neviděli, což bylo nepříjemné s ohledem na plný odpadkový koš.

Odpověd Hotelu...

Níže zasílám překlad odpovědi, z hotelu Modrzewiówka: Děkujeme za informaci. V odpovědi na danou recenzi, bych ráda řekla, že děláme všechno, co je v našich silách, aby naši klienti byli maximálně s pobytem spokojení. Cena piva v rozsahu 6 - 8 zloty, je v souladu s hotelovými standardy. Průměrná doba čekání na jídlo je 20 minut. Podle hotelových předpisů, si klienti žádají o úklid zavěšením této informace na kliku u dveří nebo přímo na recepci. Bohužel jsme neobdrželi žádost takového typu. S pozdravem Sonia Musiał Recepce Modrzewiówka Hotel

David Minarik

Pekný hotel, nevyhodou trošku menšie wellness, ranajky na urovni. Boli sme spokojný.

Karel Kozák

Hotel stylový v hezkém a klidném prostředí. Celkově spíše ale takový průměr, čisto všude, ale poškozená sprchovací hubice, větší díra v povlečení zhlavce, Wi-Fi funkční ale bez internetu v ní. Výběr ze dvou jídel jsme neměli. Jídlo chutné, ale standard, zkrátka domácí kuchyně. Saunu je nutné objednat hodně dopředu. Dostupnost busem do Krakowa především o víkendu horší, museli jsme jet nakonec autem, jinak bychom možná ani nestihli večeři. Personál jinak obětavý, nelze nic vytknout.

Odpověd Hotelu...

Přikládáme přeloženou odpověď od hotelu: Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Postaráme se o to, aby Vámi nahlášené nedostatky byly v co nejbližší době napraveny.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK