• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Úžasná dovolená v TOP maďarském hotelu

Mjus World Resort ****Superior se nachází v maďarském městečku Körmend, blízko hranic s Rakouskem, národního parku Őrségi i Balatonu. Má tak naprosto unikátní polohu pro bezpočet výletů po Maďarsku. Ať už se vydáte na vlastní pěst nebo se zapojíte do těch, které organizuje hotel samotný.

Elegantní, sofistikovaně řešené pokoje vám poskytnou dokonalé zázemí. Pokoje Premium o rozloze 27 m² jsou plně klimatizované, disponují sejfem, vlastním sociálním zařízením, telefonem, minibarem i fénem.

Hra chutí v Lo Spaghetto restauraci

V hotelové restauraci, jak už název napovídá, se těšte především na různorodá italská jídla. Kromě toho si ale hosté mohou vybrat i z oblíbených mezinárodních pokrmů i tradičních maďarských specialit.

Na snídani si dopřejte dle libosti cokoli z široké nabídky sladkého a slaného. V hotelu se dále nachází snack bary a wellness bar.

Tím pravým lákadlem je rozlehlá SPA zóna s mnoha bazény, saunami a vířivkami, uvolnit se můžete také v tureckých a římských lázních. Děti se zabaví v herně a vy se zatím můžete dokonale zrelaxovat.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Peter B.)

Velmi pěkný a čistý.

Vynikající (Alena K.)

Pizza k obědu slabší, ostatní jídlo ale velmi dobré. K hotelu 2 drobné mínusy: - pomalá reakce na e-mailovou rezervaci, po zavolání OK - 40 EUR/den za tříleté dítě je trochu přehnaná cena (z wellness takovéto dítě vuyužije dva bazény, jinam nemůže a jídla sní minimum)

Skvělé (Petra M.)

Hezké, prostorné pokoje, úklid plně dostačující. Strava velmi chutná, vždy dostatek. Personál milý, vstřícný. Tím že je hotel situován u rakouských hranic, nejlépe se domluvíte německy. Wellness byl super až na nějaké výjimky. Venkovní bazén není termální, byl studený. Jediný termální bazén, který byl i venkovní, byl dostupný pouze 16+, tudíž když máte sebou mladší dítě, nemůžete tam s ním. To mě zklamalo. Chápu, že je to relaxační bazén, ale i tak. Jinak pro děti je tam velké vyžití, jeden dětský koutek v hotelu, druhý ve wellness, velký dětský bazén a venku hřišťátko. Celkově se nám pobyt líbil :)