Lázně Casiopea


Lázně Casiopea jsou romantickým útočištěm na Vysočině
 • Lázně Casiopea jsou romantickým útočištěm na Vysočině

  Lázně Casiopea jsou romantickým útočištěm na Vysočině

 • Vyzkoušejte relaxaci v pivní lázni

  Vyzkoušejte relaxaci v pivní lázni

 • Během koupele budete mít soukromí

  Během koupele budete mít soukromí

 • Během procedur máte pití piva či vína v ceně

  Během procedur máte pití piva či vína v ceně

 • K wellness patří také vydatný odpočinek

  K wellness patří také vydatný odpočinek

 • Vstupte do vyhřáté sauny

  Vstupte do vyhřáté sauny

 • Ubytujete se v elegantních pokojích

  Ubytujete se v elegantních pokojích

 • Pokoje jsou plně zařízené včetně vlastní koupelny

  Pokoje jsou plně zařízené včetně vlastní koupelny

 • Za příplatek si užijte apartmán s vířivkou

  Za příplatek si užijte apartmán s vířivkou

 • Můžete zvolit variantu s večeří

  Můžete zvolit variantu s večeří

 • Ráno si vyberete co na snídani

  Ráno si vyberete co na snídani

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 50

Kontaktní informace:

Lázně Casiopea
Kochánov 12
Světlá nad Sázavou, 58291
Česká republika

Relaxační pobyt v Lázních Casiopea

Chtěli byste zažít něco výjimečného a při tom si odpočinout od běžných starostí? Casiopea, to jsou pivní a vinné lázně s ubytováním ve Světlé nad Sázavou, kde vám toto všechno splní. Užijte si romantiku v srdci Vysočiny.

Ubytujte se ve standardním dvoulůžkovém pokoji nebo třeba v apartmánu s vířivkou. Všechny pokoje jsou moderně a elegantně zařízené. Ten pravý požitek však začne až se vstupem do lázní.

Poznejte uvolňující účinky pivních koupelí

Během koupele budete mít naprosté soukromí. Veškeré prostory lázní jsou od sebe odděleny a obsluha vstupuje jen na vaše zazvonění. Na vlastní kůži pocítíte pozitivní účinky pivovarských kvasnic na vaši pokožku. Hýčkat se nechte i při dalších procedurách - masážích a zábalech s rašelinou či konopím.

Během procedur si pochutnáte na čepovaném pivu a vínu dle vašeho výběru. O další opojení smyslů se pak postará delikatesní snídaně či polopenze.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Lázně Casiopea

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 39x
Vyzkoušejte relaxaci v pivní lázni

Pivní a vinné lázně Casiopea na Vysočině s koupelí, zábalem, masáží i snídaní

prodáno 28x
Během koupele budete mít soukromí

Pivní a vinné lázně Casiopea na Vysočině s koupelí, zábalem, masáží i snídaní

Milan Vlk

S pobytem v lázních Casiopea jsme byli velmi spokojeni. Obdrželi jste veškeré služby dle objednávky. Paní vedoucí i ostatní personál byli velice ochotní a vstřícní. Doporučujeme výlety do Světlé nad Sázavou, Lipnice nad Sázavou i výlet na Stvořidla.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme, jsme moc rádi, že se Vám pobyt líbil a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu ;-) Tým lázní Casiopea

Milan Bártl Bártl

V pivní lázni, při masáži i v restauraci nás osobně obsluhovala sympatická paní majitelka a její služby byly vskutku perfektní. Určitě se vrátíme a doporučíme svým známým.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme za krásné zhodnocení Vašeho pobytu, je to ta nejlepší motivace k naší práci. Tým lázní Casiopea

Jiří Rysl

Ze zakoupeného pobytu jsme obdrželi pouze ubytování a snídani. Koupel masáž ani nic podobného jsme nemeli. Personál se skládal z manžela kuchařky a to bylo všechno. V pokoji byly spinave skleničky. U domu a venkovního posezení byl neskutecny nepořádek. Pivní lazne velmi nedoporučuji. Majitelka odjela na festival a zákazníci ji nezajimali.

Odpověd Hotelu...

Milý pane, již při objednávce termínu jsem Vás upozornila, že pokud byste si chtěli přikoupit nějaké procedury ( ve voucheru jste žádné procedury neměli) , tak to v tomto termínu není možné, protože se v našem městě konal Sázava fest a já měla objednané masáže od rána do večera a rozvoz jídel v místě konání. Vy jste i přesto chtěl rezervaci v tomto termínu. Přijeli jste na ubytování pozdě, proto jsem zařídila, aby tu na Vás někdo počkal. Co se týká nepořádku, tak bohužel nemohu běhat za každým hostem a žádat ho, aby si uklidil své věci, každý den do brzkých ranních hodin hosté popíjeli u bazénu i na zahrádce a případný nepořádek jsem uklízela vždy až po vydání snídaní. Nikdo jiný z 35 hostů si na nic nestěžoval, tudíž beru Vaši recenzi za velmi neopodstatněnou.

Jana Šestáková

Hotel je v klidném prostředí, okolí je moc pěkné, využili jsme i blízké vlakové stanice k výletům do Světlé nad Sázavou a Ledče nad Sázavou. Hotel nebyl příliš útulný, chyběla příjemná a provoněná lázeňská atmosféra. Samotné procedury byly bezva, ale prostředí by chtělo více intimity a také tlumenou relaxační hudbu, nikoliv hlučnou rockovou. Pokoje jsou nové a čisté, ale pro starší ročníky nevyhovující nízké postele s příliš měkkou matrací. Chyběly nám i skříně a ramínka k zavěšení oblečení, masážní sprchový kout nám naopak připadal zbytečný. Personál byl milý a vstřícný, jídlo celkem chutné.

Odpověd Hotelu...

Děkujeme Vám za recenzi, standartní pokoje nejsou vybaveny velkými šatními skříněmi, pouze malými se čtyřmi ramínky(což pro tyto kraťoučké pobyty stačí), matrace v postelích se někomu zdají příliš měkké, někomu naopak tvrdé, většina našich klientů je ale spokojena. Mrzí nás, že se Vám prostory zdály neútulné, což nás přimělo k zamyšlení se nad detaily výzdoby, proto děkuji za podněty ke zlepšení. Tým lázní Casiopea

Jefim Žernov

Spokojenost!

Odpověd Hotelu...

Děkujeme Vám nejen za recenzi, ale hlavně za doporučení, které nám dáváte. Těšíme se na Vaši opětovnou návštěvu ;-) Tým lázní Casiopea

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK