Klinika Młodości Medical SPA


V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness
 • V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

  V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

 • Po náročném dni si užijete vířivku

  Po náročném dni si užijete vířivku

 • Odpočiňte si uprostřed nádherné přírody

  Odpočiňte si uprostřed nádherné přírody

 • V pokojích si užijete maximální komfort

  V pokojích si užijete maximální komfort

 • Pokoje jsou zařízeny v teplých přírodních barvách

  Pokoje jsou zařízeny v teplých přírodních barvách

 • Ubytovat se můžete v pokoji Komfort

  Ubytovat se můžete v pokoji Komfort

 • V ceně balíčku máte polopenzi

  V ceně balíčku máte polopenzi

 • Snídaně a večeře formou bufetu

  Snídaně a večeře formou bufetu

 • Vaše děti si vyhrají v herně

  Vaše děti si vyhrají v herně

 • V hotelu si můžete zahrát bowling

  V hotelu si můžete zahrát bowling

 • ... nebo si jít zacvičit

  ... nebo si jít zacvičit

 • Užijte si nádherné okolí hotelu

  Užijte si nádherné okolí hotelu

 • Dovolená v Jizerských horách nadchne děti i dospělé

  Dovolená v Jizerských horách nadchne děti i dospělé

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 415

Kontaktní informace:

Klinika Młodości Medical SPA
ul. Spadzista 1-3
Świeradów Zdrój, 59-850
Polsko

Ubytování uprostřed nádherné přírody

Vydejte se na dovolenou na úpatí Jizerských hor do lázeňského městečka Świeradów-Zdrój a užijte si ubytování v Resortu Klinika Młodości Medical SPA, který se nachází pouhé 2 km od českých hranic.

Pro hosty jsou zde k dispozici pohodlné a útulně zařízené pokoje v klasickém stylu v teplých přírodních barvách. Součástí každého pokoje je LCD TV, telefon a vlastní sociální zařízení.

V restauraci se můžete těšit na bohatou polopenzi formou bufetu a tradiční polské dobroty.

Odhoďte stres ve wellness

Zapomeňte na každodenní starosti a odpočiňte si ve wellness. Těšte se na bazén, vířivku a suchou saunu. V případě, že chcete být aktivní i na dovolené, využijte fitness centrum přímo v resortu.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 91x
V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

Jizerské hory s polopenzí a wellness

prodáno 75x
V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

Jizerské hory s polopenzí a wellness

prodáno 60x
V ceně balíčku máte neomezený vstup do wellness

Jizerské hory s polopenzí a wellness

Načíst dalších 8 z 67 recenzí
Daniela Nováková

Prostředí hotelu velice krásné a čisté. Strava dobrá a personál byl moc milý, každý den nově prostřené ubrusy, chování personálu super. Byla možnost využít bazén, vířivku i saunu po celý den. Vždy ochotně pomohli v řešení situace.

Eliška Kombercová

Personál ústretový, izba čistá, jedlo vynikajúce, nie je čo kritizovať.

Ivan Vilím

Krásný, prostorný, čistý hotel, který odpovídal našim představám. Všechny procedury, které jsme měli na kuponu jsme absolvovali. Strava vynikající, personál vstřícný jak na recepci, tak v restauraci. Všem vřele doporučuji.

Martina Kopecká

Ano, pobyt popisu odpovídal, vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi. S poskytnutými službami wellness, strava jsme byli spokojení. Personál byl velmi milí. Doporučili bychom návštěvu lázeňského městečka Swieradow- Zdrój, Výlety na kole v oblasti Zajeczniku, v Novém Městě pod Smrkem single track, výlet lanovkou na Stóg Izerski,

Vaclav Chada

Se vsim celkova spokojenost. Na podzim chceme pobyt pres SLEVOKING opakovat.

Jiří Homolka

Hotel je krásný, pokoj byl útulně zařízený, jídlo bylo skvělé, určitě si vybere každý. Wellness splnilo naše představy, bazén i vířivka byly minimálně obsazeny, takže super. Všude okolo je nádherná příroda pro pěší i kola. Mínus však patří značení polských silnic, kde jsme najeli 20km, než jsme se trefili do cíle, v okolí je vždy jeden pruh silnice rozkopán a tedy není možno se otočit, takže jen pro silné nervy. Ale trefili jsme tam i zpět a bude na co vzpomínat. Jirka

Tereza Dočekalová

Krásné prostředí hotelu, strava super, wellness odpovídající :) Na relax naprosto ideální :)

Jan Hrošek

Hotel se nachází na klidném místě, v zalesněném údolí. Okolí i vnitřní část hotelu byla čistá a udržovaná, pokoje "KOMFORT" jsou dostatečně velké a jedinou nevýhodou, která Vás může překvapit jsou hlučnější sousedi. Nabídka wellness - bazén, vířivka, sauna byla po náročném dni plném lezení po horách velice osvěžujícící. Personál hotelu byl starostlivý a snažil se vždy vyjít vstříct. Jedinou ne úplně pozitivní zkušenost shledáváme ve stravě, resp. menším výběru a času večeří, které se podávají pouze do 19 hodiny. K pití byl vždy k dispozici čaj a ke snídani i káva, připlatkově na baru voda, slazené nápoje, pivo, víno či tvrdý alkohol. Swieradów-Zdrój (Bad Flinsberg) V krátké dojezdové vzdálenosti od hotelu se nachází lázeňská kolonáda Swieradów-Zdrój, která místy připomíná skanzen starých, dobrých, ale již zašlých dob. Městečku chybí právý lázeňský ruch a vyjma pár turistických autobusů, které "jakoby" zabloudili do tohoto skanzenu, páru výstavních hotelů a krásné vyřezávané kolonády, není o nic moc stát. Jizerské hory (Izerske) Pro fanoušky turistiky prochází oblatí kolem hotelu několik turistických stezek, z nichž asi nejlepší je červená stezka, která nás dovede na nejvyšší vrchol české části Jizerských hor - horu Smrk. K usnadnění výstupu se dá využít i lanovka z výše uvedeného města. Krkonoše Díky dobré lokalitě se zároveň otvírá možnost využití hotelu jako výchozího bodu pro návštěvu Krkonoš - do Harrachova zhruba 30-40 min. autem, Pec pod Sněžkou 60-70 minut.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK