Kemping Bystrina **


Užijte si léto v kempu Bystrina
 • Užijte si léto v kempu Bystrina

  Užijte si léto v kempu Bystrina

 • Slevoking si pobyt v kempu skvěle užil

  Slevoking si pobyt v kempu skvěle užil

 • Mobilní domky mají vlastní kuchyň

  Mobilní domky mají vlastní kuchyň

 • V mobilních domcích jsou dvě moderně zařízené ložnice

  V mobilních domcích jsou dvě moderně zařízené ložnice

 • Na hřišti si mohou vaše děti zadovádět

  Na hřišti si mohou vaše děti zadovádět

 • Na oběd či večeři můžete zajít do restaurace Koliba Bystrina

  Na oběd či večeři můžete zajít do restaurace Koliba Bystrina

 • Na oběd či večeři můžete zajít do restaurace Koliba Bystrina

  Na oběd či večeři můžete zajít do restaurace Koliba Bystrina

 • Okolí kempu je ideální pro všechny milovníky cyklistiky

  Okolí kempu je ideální pro všechny milovníky cyklistiky

 • Turistika bude velkým zážitkem pro všechny milovníky přírody

  Turistika bude velkým zážitkem pro všechny milovníky přírody

 • Vydovádět se můžete v aquaparku Tatralandia

  Vydovádět se můžete v aquaparku Tatralandia

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 72

Kontaktní informace:

Kemping Bystrina **
Hotel Bystrina 23
Demänovská Dolina, 03101
Slovenská republika

Demanovská dolina, kde leží obklopen lesy a loukami Kemp Bystrina, kde si můžete užít skvělý pobyt daleko od ruchu velkoměsta a s výhledem na známou Pavčinu Lehotu. Mobilní domečky poskytují pohodlné ubytování s vlastní kuchyní, sociálním zařízením a terasou. Areál kempu vybízí k aktivnímu trávení volného času a je vhodný pro rodiny s dětmi.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Kemping Bystrina **

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 28x
Užijte si léto v kempu Bystrina

Nízké Tatry v mobilním domku pro 4 osoby

prodáno 25x
Užijte si léto v kempu Bystrina

Mobilní domky pro 4 osoby

prodáno 24x
Užijte si léto v kempu Bystrina

Kempingové domky pro 4 osoby

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst další 1 z 9 recenzí
Kamila Wildmannová

Prostory byly menší než jsme předpokládali, jinak vše OK.

Petra Dražanová

Prostředí bylo opravdu krásné a výhled na hory nás provázel každé ráno u kávy i večer u vínka. Popisu odpovídalo vše a dovolenou jsme si opravdu užili. Všude bylo kousek a ani jsme nestihli vše, takže máme v plánu se tam za rok opět vrátit. Personál velmi příjemný a ochotný poradit a doporučit. Ledová jeskyně, Chopok a tůry po hřebenech, pak relax Bešenová a nebo Tatralandie byla s náma dcera 9let a opravdu každý si tu našel to svoje. Všude plno věcí jak bobové dráhy, lanové parky tak i neskutečně krásná příroda. A v Kolibě moc chutnalo obsluha opět příjemná vše hodně rychle donešeno. Můžem jen doporučit.

Jiří Šlemr

Ubytování v mobilním domku se nám líbilo. Nesmí se to porovnávat s apartmánem. Je to spíše velký karavan. Krásný výhled, romantické prostředí u lesa. Poslední týden v červnu byl kemp téměř prázdný, takže krásný klid.

Jan Schorný

Místo krásné. Výlety možné snad všude. Připomínky: nevybavená kuchyňka. Dostanete sice nádobí, ale chybí škrabka, pekáč do trouby (ta je docela malá, tak ať neberete nějakého obra) sporák i trouba je na plyn. Na místě nebylo čím jej zapálit, pokud nekouříte. Drobnost, ale komplikace, když chcete hned vařit. Dále pokud bude v noci chladněji, pod dekami je krapet zima, mobilní domek ihned vychladne. My jsme byli vybaveni, a proto jsme nežádali personál o dodatečné vybavení. Asi by dodal, byli velice ochotní a milí. Toto vše jsou drobnosti, které lze lehce překonat, až na ten pekáč. Proto hodnotím velice kladně. Cena po slevě je adekvátní ubytování.

Odpověd Hotelu...

Dobrý deň pán Schorný, ďakujeme za hodnotenie, za pozitívne aj negatívne pripomienky. Príslušenstvo do kuchyne dokúpime - pekáče, škrabky a zapaľovače . Je dobré, že ste to spomenuli, lebo aspoň vieme, čo nám tam chýba :) Čo sa týka kúrenia, v mobilnom domčeku je plynové kúrenie. Keby ste sa nás spýtali, tak Vám ukážeme ako sa zapína, lebo klienti si ho púšťajú sami manuálne. S pozdravom Jana Urbanová recepcia

Lenka Galochová

Spokojenost, vše odpovídalo popisu v prezentaci

Jitka Pechová

Pobyt odpovdal popisu, všechny služby v pořádku.

Dita Marková

Skvělý pobyt v přírodě. V mobilhoumech je opravdu málo prostoru je to trošku větší karavan :-) Brát minimum zavazadel :-) Jinak skvělé.

Kateřina Munková

V kemou bystrina bylo prekrasne, prvni dny pršelo ale stačilo zajet do údolí a tam bylo slunečno. Za zmínku stoji urcite krasne welnes primo v arealu kempu kde mate za 16 euro 3 hodinový welness s whirpoolkou a asi 5ti druhy saun. Ubytování v mobilních domech splnilo naše očekávání jen bych vytknula sprchový kout který zatekal do vedlejšího pokoje a i přes naše upozornění a prislibenem opravení se nic nezměnilo. Jinak personál příjemný a služby odpovídající ceně:)

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK