• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 170 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Stanislav V.)

Naprostá spokojenost se vším.

Skvělé (Eva P.)

Pobyt v hotelu byl OK. Vše v pořádku, ale kuchař vynikající. Pokoje hotelu možná nejsou na 4 ****, ale restaurace je na 6******. Poloha hotelu velmi dobrá a ostatní služby - bazén atd. rovněž OK.

Skvělé (Michal H.)

Za cenu, kterou nás hotel stál, byly nabízené služby odpovídající. Nevýhoda hotelu je jeho vzdálenost od centra a asi skoro nutnost mít auto. Naopak výhodou je to, že hotel je skoro v přírodě a není problém se kdykoliv v klidu projít po blízkém lese.