• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 170 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Interhotel America **** na úpatí Píseckých hor

Vyrazte na dovolenou do Interhotelu America ****, který svým vzhledem připomíná parník. Hotel je situován v klidné zóně na úpatí Píseckých hor v městské části Amerika, podle které také nese svůj název.

V hotelu najdete komfortně zařízené pokoje s vlastním sociální zařízením (WC, sprcha či vana) a terasou. Pro hosty jsou připravené královské postele o rozměrech 200 x 200 cm, minibar, fén a telefon.

Milovníci jídla určitě ocení hotelovou restauraci Panorama, ve které si kromě mezinárodních kulinářských pochoutek mohou dopřát také sklenici dobrého vína nebo šálek kávy. K dispozici je také hotelový bar a zimní zahrada.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (milan V.)

Byli jsme spokojeni, jen u wellness bychom čekali vířivku, možná teplejší voda v bazénu by neškodila. S personálem jsme byli všichni spokojeni. Výborná kuchyně. Škoda, že je restaurace v době oběda zavřená.

Vynikající (Jindřiška P.)

Ubytování je skvělý, personál je ochotný, byla jsem unesena z pobytu hotel je na klidném místě, výlety do města jsou úžasné všem vřele doporučuji p. kuchař je na svém místě znamenitě vaří takže se trefí do každého mlsného jazýčka. Pospíšilová.

Vynikající (Ivana K.)

Naprostá spokojenost se vším.