• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 19 €/noc (jen do konce roku 2018)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hunguest Hotel Répce *** v areálu oblíbených lázní

Hunguest Hotel Répce *** najdete v klidném prostředí města Bükfürdő, hned vedle lázní Bük, se kterými je hotel přímo propojen vyhřívanou chodbou. Ubytování poskytuje v komfortních pokojích, které jsou vybaveny dle 3* standardu.

Hotel z prestižního řetězce Hunguest Hotels je velice oblíbený u českých zákazníků, mnoho informací dostanete v hotelu v češtině.


Využijte jedinečnou příležitost získat pobyt v hotelu Répce přes slevový portál. Kupte si pobyt s námi a získejte tak tu nejlepší možnou cenu na trhu.


V hotelové restauraci okusíte maďarské speciality. K dispozici je bar na osvěžení během dne. V hotelovém wellness centru pak najdete vnitřní plavecký bazén (23 – 25 °C), vířivka, perličková koupel, sauna, solárium i masážní centrum, kde si můžete dopřát různé procedury.

Lázně pro každého

Během své dovolené nemusíte areál hotelu a lázní ani opustit. Na jednom místě zde najdete vše, co potřebujete - léčivou vodu, sportovní vyžití, zábavu pro děti, lékařskou péči a také restaurace, bufety a bar, kde si můžete dopřát oběd či svačinu. Pobyt je tak vhodný i pro seniory.

Dovolenou si užijí také děti, pro které je připraven dětský koutek, moderní hřiště a samozřejmě atrakce včetně tobogánů a klouzaček. Každý se pak může zapojit do organizovaných sportovních a zábavných programů.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel L.)

Vše odpovídalo, popisu, personál i služby naprostá spokojenost.

Vynikající (Karel H.)

Hotel známe jezdíme pravidelně každý rok, služby jsou na slušné úrovní, vše podle kuponu a personál velice slušný.

Vynikající (Marcela ?.)

Naprostá spokojenost, hezké prostředí, wellness centrum, výborná strava a termály, bazény. Moc se nám tam líbilo, určitě svůj pobyt někdy zopakujeme.