• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin, pozdní check out dle kapacit hotelu

  • Domácí mazlíček za poplatek 16 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní dovolená v prostředí národního parku

HUNGUEST Hotel Palota **** se nachází v městečku Lillafüred, 10 km od Miskolce. Úchvatný zámek byl postaven ve dvacátých letech minulého století. Obklopují ho zahrady a lesy Národního parku Bukové hory. 4* hotel nabízí prvotřídní služby a úžasné prostředí s výhledem na řeku Szinva a jezero Hámori.

Hotel Palota **** nabízí celkem 133 pokojů, které byly v roce 2009 kompletně zrekonstruovány. Všechny pokoje mají pohodlnou koupelnu, barevnou TV a mini-bar. V pokojích je také telefon a WiFi připojení zdarma.

Vychutnejte si luxus

Hotelové wellness centrum vás nadchne. Moderní, barvami hrající areál nabízí různé druhy saun a bazénů. Najdete tu také solnou kabinu i relaxační areál. Za příplatek si můžete vybrat i některou z nabízených masáží a patřičně se rozmazlit.

V restauraci si zase pochutnáte na výborné stravě. Kromě gurmánského zážitku vás čeká i stylové zámecké prostředí nebo třeba terasa s fantastickým výhledem do údolí. V hotelu jsou celkem tři restaurace a dva bary. V místním vinném sklípku zase můžete ochutnat to nejlepší z maďarských a evropských vín.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Emília S.)

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní, strava výborná a wellness super.

Vynikající (Blanka P.)

Pekné prostredie, ochotný personál, vynikajúca strava.

Vynikající (Viktória Sabadková S.)

Odporúčám, bola som veľmi spokojná. Krásne prostredie.