Hungária Panzió


Hungária Panzió je rodinný penzion
 • Hungária Panzió je rodinný penzion

  Hungária Panzió je rodinný penzion

 • V ceně máte vstup do jeskynních lázní

  V ceně máte vstup do jeskynních lázní

 • Komplex jeskynních termálů vás určitě dostane

  Komplex jeskynních termálů vás určitě dostane

 • V jeskynních lázních vás čeká labyrint bazénů a chodeb

  V jeskynních lázních vás čeká labyrint bazénů a chodeb

 • Ubytováni budete v pohodlných pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných pokojích

 • Ubytováni budete v pohodlných pokojích

  Ubytováni budete v pohodlných pokojích

 • Využívat můžete neomezeně i hotelové wellness

  Využívat můžete neomezeně i hotelové wellness

 • Těšte se na chutné snídaně

  Těšte se na chutné snídaně

 • Těšte se na chutné snídaně

  Těšte se na chutné snídaně

 • Dejte si pizzu a k ní třeba dobré víno

  Dejte si pizzu a k ní třeba dobré víno

 • V hotelové restauraci si pochutnáte

  V hotelové restauraci si pochutnáte

 • Miskolc je místo plné kulturního ruchu

  Miskolc je místo plné kulturního ruchu

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 305

Kontaktní informace:

Hungária Panzió
Csabai út 7
Miskolc, 3519
Maďarsko

V Hungária Panzió na vás čekají pohodlné pokoje s vlastním sociálním zařízením, LED TV a ledničkou. Místní restaurace nabízí kromě italské pizzy také tradiční maďarské speciality a bohatý výběr nápojů. Díky venkovnímu i vnitřnímu hřišti si dovolenou užijí i vaše děti. Penzion má i vlastní wellness centrum se soláriem, solnou jeskyní a saunami, ve kterém můžete setřást únavu všedních dní.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 121x
V ceně máte vstup do jeskynních lázní

Miskolc Tapolca se vstupem do lázní

prodáno 115x
Komplex jeskynních termálů vás určitě dostane

Miskolc Tapolca se vstupem do lázní

prodáno 22x
V ceně máte vstup do jeskynních lázní

Miskolc Tapolca se vstupem do lázní

Načíst dalších 8 z 30 recenzí
JITKA ÖSZIOVÁ

Pobyt v penzionu Hungária Panzió, domluva s personálem obtížnější i v anglickém jazyce, vybavení pokojů bylo již hodně opotřebované, ale vše čisté. Penzion má i vlastní wellness centrum se soláriem, solnou jeskyní a saunami, ve kterém můžete setřást únavu všedních dní -nedoporučuji, zní to lépe než vypadá. Strava byla dobrá a dostačující, káva ke snídani a pití není do polopenze zahrnuto. Pobyt se nám líbil, jen bychom si vybrali jiné ubytování. Jinak lázně a okolí jsou krásné, vhodné i pro malé děti. Doporučuji jet vláčkem do Lillafüredi, jeskyně, vodopády. Dále si určitě nenechte ujít prohlídku hradu Diósgyöri vár.

Peter Ondrusek

Vsetko bolo na jednoku, personal ochotny, strava vynikajuca, len izby by mohli trosku zmodernizovat, inak bolo cisto.

Tomáš Mazur

Prostředí hotelu odpovídalo popisu v nabídce. Veškeré slevy byly poskytnuty. Stížnost je na úklid pokojů, kdy za celý pobyt nebyly vyneseny koše a vyměněny ručníky. Obsluha bez problému, jen jídlo bylo velmi jednotvárné (stále stejné snídaně, bez zeleniny a ovoce).

Jaroslava Kovářová

Odpovídalo levnému ubytování, ale nikterak to nevadilo, čisto. TV pouze maďarská, myslím, že by šla i slovenská, ale to jsou maďaři. Strava bídná. Snídaně - švédský stůl představoval párečky, smažená vejce, džem, dva druhy salámu, šunka, tři druhy sýra, jogurt, paštika, dva druhy chleba, žádné pečivo nebo sušenka, pomerančová voda, mléko, musli. Zelenina - kyselé okurky, nakládané papriky a čerstvá cibule, ovoce žádné. To by ještě šlo. Ale že tam nebude žádný teplý čaj kromě teplé přeslazené ovocné šťávy, to bylo trochu moc. Káva žádná. Tu jsem si musela každý den ráno ke snídani kupovat, protože ovocná šťáva se fakt nedala, protože jsme oba diabetici, čaj žádný. Večeře: polévka - dobrá, ale malý hrneček. Hlavní jídlo: výběr ze dvou druhů, dobré a bylo ho dost. Salát - reklamovala jsem, že chybí salát, prý ne, je v jídle na talíři. Tedy jestli si myslí, že brambory a rýže jako příloha je jedno ze salátů? Divné, ale vzhledem k tomu, že ovoce a zelenina jsou velmi drahé, tak prostě nebyly. Wellness - bylo, ale nic moc. Bazén, který jste uváděly, prostě neexistoval. Posilovací stroj - jeden.

Milan Buček

Ubytování pěkné v klidném místě, jídlo dobré, porce bohaté, personál vstřícný a příjemný. Koupání v jeskyních nádhera. Vřele doporučuji.

Jitka Mullerova Mullerova

Personál hotelu byl příjemný. V pokojích, společných prostorách i restauraci bylo čisto. Vybavení pokojů a koupelny bylo jednoduché. U snídaně nám chyběl neslazený černý čaj a káva (oboje bylo možné doobjednat extra). Večeře byly dobré i když zvláštní kombinace jídel a příloh.

Antonín Strnad

Prostředí hotelu pěkné, personál hotelu byl ochotný a vstřícný, strava výborná, wellness jsme nevyužili (nemůžeme hodnotit), čistota pokoje byla podprůměrná (chuchvalce prachu, sprchový kout vlasy, scházela dokonce štětka k WC).

Emília Kašičková

Boli sme spokojní. Wellness bol slabší, strava dobrá. Personál ústretový. Snažili sa s nami dohovoriť v angličtine, čo sa nedá povedať o ostatných zamestnancoch v iných zariadeniach, kde sa tvária, že nepoznajú iný jazyk ako maďarčinu. Z tohto dôvodu sa do tejto krajiny viac nechystáme, i keď je tam čo pozerať, lebo krajina je pekná. Mladí ľudia by mali vedieť po anglicky, resp. po nemecky, i keď si myslíme, že vedia, ale ich namyslenosť - ego im to nedovolí. Nech sa nad sebou zamyslia. Váš penzión bol výnimka a preto dávame palec hore.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK