• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc malá plemena, 100 Kč/noc velká plemena

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Vydejte se za krásami Jesenicka a ubytujte se v Hotelu Zlatý Chlum *** 3 minuty od města Jeseník. Hotel nabízí prakticky zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou. Pro nejmenší je možnost zapůjčení dětské postýlky.

V příjemné restauraci ochutnáte zejména tradiční české pokrmy, ale i lahůdky ze zahraničí včetně rybích specialit. Součástí restaurace je dětský koutek a hotel umožňuje i zapůjčení dětské židle. Na nabídku kvalitních vín se můžete těšit v hotelové vinárně.


Na portálu Booking.com získal Hotel Zlatý Chlum *** skvělé hodnocení 8,2/10.


Hostům je dále k dispozici sauna s odpočívárnou a fitness. V Jeseníkách se nikdy nebudete nudit, v okolí je řada výletních míst, ať už se jedná o města nebo vrcholy hor. Na sjezdovku Miroslav je to 10 km.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zdeněk K.)

Hodně špatný televizní signál. Na televizi se nedalo koukat. Slabá Wi-Fi.

Vynikající (Rostislav S.)

Skvělá kuchyně, ubytování, služby včetně wellness dobré, byli jsme spokojeni. Celý den jsme byli na běžkách, večer s večeří a v sauně neměl chybu. Personál velmi ochotný a vstřícný, není co vytknout.

Vynikající (Miroslav B.)

Za tu cenu, perfektní. Pro nenáročné lidi úplně super, super sauna, dobrá kuchyň. Hotel čistý, silná wi-fi. Vracím se tam strašně rád, protože jsem spokojený, mají tam i koutek pro děti, pro rodiny ideální. Už tem jedu po několikáté, hotel se nachází v dobré lokalitě. Od hotelu se dá dostat na Praděd, Králický Sněžník, Šerák, Keprník, Vysoká hole, Obří skály atd.