• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc malá plemena, 100 Kč/noc velká plemena

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Vydejte se za krásami Jesenicka a ubytujte se v Hotelu Zlatý Chlum *** 3 minuty od města Jeseník. Hotel nabízí prakticky zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, telefonem a vlastní koupelnou se sprchou. Pro nejmenší je možnost zapůjčení dětské postýlky.

V příjemné restauraci ochutnáte zejména tradiční české pokrmy, ale i lahůdky ze zahraničí včetně rybích specialit. Součástí restaurace je dětský koutek a hotel umožňuje i zapůjčení dětské židle. Na nabídku kvalitních vín se můžete těšit v hotelové vinárně.


Na portálu Booking.com získal Hotel Zlatý Chlum *** skvělé hodnocení 8,2/10.


Hostům je dále k dispozici sauna s odpočívárnou a fitness. V Jeseníkách se nikdy nebudete nudit, v okolí je řada výletních míst, ať už se jedná o města nebo vrcholy hor. Na sjezdovku Miroslav je to 10 km.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel M.)

Pán na recepci byl velice ochotný, pokud se vyskytla potřeba odstranit nějakou závadu ihned reagoval, strava velice dobrá, chutná a v dostatečném množství, obsluha velice příjemná, na jedničku rychlá a vždy s úsměvem, všude čisto a uklizeno. Není co vytknout a proto chválím a doporučuji všem.

Vynikající (Miroslav K.)

Prostředí velmi dobré vzhledem k ceně. Služby OK, personál ochotný, vstřícný.

Standard (Pavla K.)

Hotel byl jednoduše vybaven, což by nám nevadilo. Zaplatili jsme si ale pobyt s malým psem a hotel V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ neumí s takovými klienty jednat. Na to, že jsme zaplatili 200,-- kč byl personál alergický na psy, nepřátelský. Pokoje byly při příjezdu neuklizené, pod okny silná vrstva prachu a špíny. Naštěstí postele byly čisté. O tom, že by se na pokoji uklízelo, si můžete nechat vzdát. Ani odpadky nikdo nevynáší, koše byly malé a nic se do nich nevlezlo. Personál v restauraci zamračný, nepřátelský. Avizovaná posilovna po celý pobyt zavřená. Sauna byla v pořádku, jen chyběl bazének a sprcha byla špinavá. Hotel je v krásném prostředí, krásné výlety. Jeseníky jako takové nezklamaly!