• Check in od 14:00 do 18:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pohoda ve Františkových Lázních

Hotel Zátiší *** Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou zde pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a WiFi.

Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, při pěkném počasí můžete posedět na venkovní terase s výhledem do parku, v chladnějších dnech v kavárně nebo salónku.

Františkovy Lázně leží v Karlovarském kraji plném historických a kulturních památek. Léčivé účinky tamních pramenů jsou známé od 15. století. Využijte léčivé pitné kúry, při které můžete konzumovat 20 pramenů přírodní minerální vody.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (stanislav M.)

Vše co bylo na kuponu uvedeno jsme obdrželi. Strava formou polopenze byla chutná, personál ochotný.

Skvělé (Pavla J.)

Jelikož jsem již v loňském roce byla v hotelu Zátiší, věděla jsem, do jakého prostředí jedu (pokoje jsou solidní, jídelna velmi pěkná). Vše co bylo uvedeno na kupónu, bylo splněno. Služby jsou solidní, strava chutná a bohatá, wellness dle očekávání. Personál hotelu vstřícný, nebyly žádné problémy. Zákazníkům bych doporučila především návštěvu bazénu Aqvuafora, z procházek jezero Amerika a prohlídky SOSu, samozřejmě přilehlé parky, lázeňské promenády a ochutnávky zdejších minerálních vod.

Vynikající (Věra E.)

Hotel v přírodě, do centra města krásná procházka, personál ochotný, strava výborná, masáže příjemné, krásné počasí, prostě pobyt super.