• Check in od 14:00, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 12 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pohádková dovolená blízko česko-polských hranic

Toužíte po opravdu jedinečné dovolené? Pak vyrazte do polského hotelu Zamek na Skale ****. Ten najdete v lázeňském městečku Ladek-Zdrój (6 km od lázní) přímo v Kladské kotlině. 

Krásné prostředí a unikátní ubytování v zámeckém prostředí nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Pro Čechy je prakticky za rohem - leží cca 15 km od českých hranic a z Prahy i Brna sem dorazíte zhruba během tří hodin cesty autem.

Hotel nabízí maximálně komfortní ubytování, které odpovídá standardu 4*. Pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a neustále připomínají, že jste se opravdu ocitli na zámku.


Návštěvníci hotelu si vychvalují nejen luxusní prostředí a perfektní wellness, ale také vřelý a ochotný personál.


Originální jídelna i zámecké wellness

Polopenzi si vychutnáte v krásném prostředí zámecké zimní zahrady s výhledem do zámeckého parku nebo v útulné zámecké jídelně.

Přímo v hotelu je k dispozici bohaté wellness centrum, které je vybudované v katakombách a najdete tu vířivku, bazén a parní lázeň. Dopřát si můžete spoustu různých procedur - masáže, zábaly a další.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra K.)

Vše v pořádku, jídlo vynikající. Tip na výlet Klodzko - pevnost.

Vynikající (Jiří ?.)

Prostředí hotelu bylo velmi příjemné. Personál byl ochotný, přátelský. Strava pestrá, chuťově velmi dobrá. Vybere si každý. Snídaně i večeře byly výborné. Po celou dobu personál doplňoval švédské stoly. Ať jsme přišli v kteroukoliv dobu výdeje stravy, nic nechybělo. Byli jsme na výletě v Klodzku. Pěkné, starobylé městečko (most - prý předchůdce Karlova mostu, historické centrum a pevnost nad městem). Za nás, velice pěkně strávený víkend.

Skvělé (Libor K.)

Odpovídá popisu, personál vstřícný. Strava dobrá.