Hotel Zámek Mostov


Zámek má opravdu jedinečnou atmosféru
 • Zámek má opravdu jedinečnou atmosféru

  Zámek má opravdu jedinečnou atmosféru

 • Ubytování přímo na zámku nebo v přilehlé depandanci Mlýn

  Ubytování přímo na zámku nebo v přilehlé depandanci Mlýn

 • Zámecký pokoj v zámku Mostov

  Zámecký pokoj v zámku Mostov

 • Ubytovat se můžete také v Depandaci Mlýn

  Ubytovat se můžete také v Depandaci Mlýn

 • V pokoji ve Mlýně najdete veškerý komfort

  V pokoji ve Mlýně najdete veškerý komfort

 • Těšte se na královskou polopenzi

  Těšte se na královskou polopenzi

 • Zámecká atmosféra vás okouzlí

  Zámecká atmosféra vás okouzlí

 • V zimní zahradě můžete posedět kdykoli

  V zimní zahradě můžete posedět kdykoli

 • Využijte neomezený vstup do bazénu

  Využijte neomezený vstup do bazénu

 • Relaxovat můžete také v sauně

  Relaxovat můžete také v sauně

 • Těšte se i na masáž a zábal

  Těšte se i na masáž a zábal

 • Na výlet se vydejte do přilehlých Františkových Lázní

  Na výlet se vydejte do přilehlých Františkových Lázní

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 470

Kontaktní informace:

Hotel Zámek Mostov
Mostov 1
Cheb, 350 02
Česká republika

Zažijte pohádkovou dovolenou poblíž Františkových Lázní (15 km) v zámeckém prostředí zámku Mostov. Jako hosté budete ubytováni v pokojích Hotelu Zámek Mostov nebo v romantické Depandanci Mlýn. 

Ubytování na zámku Mostov - pokoje jsou vybaveny jako královské komnaty a nabízejí atmosféru plnou vznešené elegance. V každém pokoji najdete TV/SAT, telefon, WC se sprchou a fénem. 

Ubytování v Depandanci Mlýn - jedná se o nově zrekonstruovaný mlýn, který je součástí zámeckého komplexu. V budově Mlýnu je celkem 31 moderně zařízených a plně vybavených pokojů.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Hotel Zámek Mostov

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 75x
Františkovy lázně wellness Mostov Slevoking

Wellness pobyt v Zámeckém resortu Mostov

prodáno 61x
Užijte si romantiku v hotelu Zámek Mostov

Wellness pobyt v Zámeckém resortu

prodáno 52x
Užijte si romantiku v hotelu Zámek Mostov

Wellness pobyt v Zámeckém resortu

Načíst dalších 8 z 38 recenzí
Michaela Hohlbergerová

Přestože jsme si rezervovali zámecký pokoj, byli jsme ubytováni ve vedlejším objektu mlýna (zámecký pokoj nám byl nabídnut s doplatkem 1.000,- Kč). Pokoj byl ale pěkný, prostorný. Strava dobrá, personál ochotný.

Jarmila Tošovská

Prostředí hotelu je velmi pěkné, ubytování skutečně odpovídá atmosféře zámku. Horší je to s ostatním. Posezení na letní terase je sice pěkné, ale pokud si chcete dát něco z nabídky grilovaných jídel, číšník (pokud se tento člověk dá takto nazvat) se hroutí s odpovědí, že teď teda grilovat nic nebude, kromě klobásy, kterou nechal udělat v kuchyni na pánvi a to zřejmě z toho důvodu, že gril, který se na terase nachází slouží asi jen na okrasu :-) a to nemluvím o otevírací době terasy, nejdřív nám řekli, že je jen do 20:00 (opět jsme si chtěli dát něco z nabídky, nyní utopence) ale druhý den tam pán obsluhoval do 22:00, tak jak to tedy je? :-) Dle informací se na pokoji z důvodu šetření životního prostředí neprovádí úklidy v pondělí, středu a v sobotu, což by nám ani nevadilo, protože jsme byli ubytování od středy do pátku, ale že nám neuklidili ani ve čtvrtek, bylo zvláštní a po dotazu uklízečky nám byl řečen přesný opak...tak jak to tedy je? :-) vrchol všeho však byl, když jsme požádali o výměnu ručníku (měli jsme je naházeny v koupelně na zemi, na znamení, že je chceme vyměnit) nám bylo řečeno, že ručníky nedovezli, takže výměna nebude....nakonec pod rozhořčeným pohledem mého přítele nám donesli čtyři malé ručníky. Jediné s čím jsme byli spokojeni byla masáž, která byla součástí balíčku. A na závěr ještě doporučení...pokud se rozhodnete pro tento pobyt nikdy si nedávejte míchaný drink na baru, slečna nemá odhad a dle mého názoru ani představu, jak některé míchané drinky vypadají, speciálně drink bowle - který byl připravován z červeného vína pochybného původu 4dcl, trochu prosecca a pár nakrájených jablek, no prostě "driják" :-) Hotel se mi moc líbil, ale díky ostatnímu se tam již nikdy nevrátím.

Jiří Škrna

Očekávali jsme zámecké prostředí a to se potvrdilo. Zvláště stará kachlová kamna a stropy v celém zámku. Popis pobytu odpovídal skutečnost a obdrželi jsme vše jak bylo uvedeno na kuponu. Se službami jsme také byli spokojeni, zvláště prostředí masáží. Strava byla celkem chutná i když jednotlivé servírované porce byly podle našeho mínění malé. Ale nám to stačilo. Personál hotelu byl milý, vstřícný. Protože nám přálo počasí, podnikli jsme několik výletů autem - bez auta to jde velmi těžko, protože Mostov nemá jiné spojení. Byli jsme ve Frant. Lázních a s nimi související Komorní Hůrkou. Dále na hradu Seeberg, ve Skalné na hradu Vildštejn. Pak na dobrém pivu a jídle v pivovaru "Zajíc" v Kynšperku nad Ohří. A cestou domů jsme navštívili skanzen hrázděných staveb v Doubravě u Chebu a Zámek Kynžvart.

Veronika Němečková

Celý pobyt byl velmi příjemný, personál hotelu super a dovolenou jsme si užili.

René Sádovský

Hotel čistý, strava výborná, nabízené služby na vysoké úrovni.

2 MALEC

Vstřícnost, ochota, příjemné prostředí pro relaxaci. Jediné, co Mostovu vytýkám, je absence ledniček na pokoji. V tropických dnech (které jsem tam prožil já) hodně chyběly.

Martin Michalička

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, strava výborná, wellness super. Personál příjemný.

Naďa Pelíšková

V hotelu bylo hezky, vše čisté, jen fleky na stropě jak tam zatékalo, trochu kazily celkový dojem. Strava byla výborná, maséři byli příjemní. V recepci i v restauraci byl personál příjemný a ochotný. Jezdit se dá okolo do Chebu, nebo v přírodě do SOOSu, je tam hezky.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s používáním cookies. Rozumím