Užijte si ubytování v hotelu Zadov ***
 • Užijte si ubytování v hotelu Zadov ***

  Užijte si ubytování v hotelu Zadov ***

 • V komfortně zařízených pokojích hotelu najdete TV

  V komfortně zařízených pokojích hotelu najdete TV

 • Odpočinout si můžete také ve vířivce

  Odpočinout si můžete také ve vířivce

 • Milovníci saun si přijdou na své

  Milovníci saun si přijdou na své

 • V hotelové restauraci si pochutnáte na místních dobrotách

  V hotelové restauraci si pochutnáte na místních dobrotách

 • Z balkonu budete mít parádní výhled

  Z balkonu budete mít parádní výhled

 • Užijte si ubytování v hotelu Zadov ***

  Užijte si ubytování v hotelu Zadov ***

 • Pobyt si užijete v jakémkoli ročním období

  Pobyt si užijete v jakémkoli ročním období

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 1382

Kontaktní informace:

Hotel Zadov ***
Zadov č.p. 350
Stachy, 384 73
Česká republika

Ubytování na šumavském svahu s krásnou vyhlídkou

Hosté hotelu Zadov *** se mohou každý den kochat krásnou vyhlídkou na přírodu Šumavy. Hotel, ležící ve stejnojmenné obci, se totiž nachází v nadmořské výšce 1050 m a jeho návštěvníci tak mohou zažít jedinečnou podívanou.

Ubytovaní budete v komfortních pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením. Najdete zde také televizi. Hotel je nekuřácký.

Odpočinout si pak můžete v hotelové restauraci či baru. Příjemné zpestření dne vám pak za slunečného počasí přinese posezení na venkovní terase.

V hotelu můžete využít také sauny, vířivku, tělocvičnu či tanečního sál. Ti nejmenší návštěvníci pak ocení dětský koutek, dospělí si mohou zahrát například kulečník nebo stolní tenis

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 454x
Hotel Zadov *** je v krásné přírodě

Šumava s vířivkou nebo saunou

prodáno 186x
Hotel Zadov *** je v krásné přírodě

Šumava s vířivkou nebo saunou

prodáno 144x
Hotel Zadov***+ je obklopený přírodou ze všech stran

Šumava s vířivkou nebo saunou

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 157 recenzí
Šárka Šmídová

Vše v pořádku, personál příjemný. Jídlo vynikající, ubytování také v pořádku, krásný výhled do přírody, klid.

Josef Svačina

Vše fungovalo.

Milena Červenková

Byli jsme spokojeni po všech stránkách. Strava výborná, výběr při snídani formou bufetu i při večeři. Obsluha vzorná, wellness formou vířivky. Všechno nabízené bylo splněno. Presonál hotelu vstřícný. Oproti loňskému roku byly vyměněné proležené matrace za nové. Ty však jsou již nyní sesedlé k jedné straně, což není zrovna nejlepší na spaní. Jinak všechno skvělé. Chodili jsme po okolí s malym vnukem. Byli jsme na nedaleké rozhledně u skokanského můstku, na Churáňově u meteorologické stanice, v lanovém centru, na rozhledně Javorník, na Jezerní slati (nejnižší naměřená průměrná teplota u nás 2st.C.). Především však naše kroky směřovaly na Čeňkovu pilu a pak proti proudu Vydry. Nádhera!

Vlastimil Kmoch

Na některých částech interiéru je vidět, že je staršího data, ale na druhé straně je třeba říct, že se interiér postupně inovuje. Na pokoji byl nový koberec, nábytek, vymalováno a všude čisto. Navíc parádní výhled do kraje! Strava výborná a dostatek. Wellness jsme nevyužili. Personál hotelu milý a vstřícný, žádní škarohlídi. Okolí vybízí k pěkným několika kilometrovým procházkám v nenáročném terénu. Autem jsme navštívili několik vyhlášených Šumavských středisek /Kašperské Hory, Kvildu, Borová Lada, Modravu, Srní a Prášily. Po šesti letech jsme objevili mnoho nového pro návštěvníky Šumavy. Je to krásný kout naší země!!

Jaromír Ing. Vanderka

Hotel je umístěn v nádherném prostředí Šumavy, ubytování bylo výborné s nádherným výhledem na oblast Zadova. Během pobytu byly poskytnuty všechny služby zakoupené na poukazu, stravování formou polopenze bylo výborné, strava bezvadná, pestrá. Personál hotelu byl velmi vstřícný a to jak při obsluze, tak i při dojednání objednaných procedur. S pobytem, prostředím hotelu, možnostmi výletů do okolí Šumavy jsme byli velice spokojeni a rádi se tam budeme vracet.

Daniel Dejdar

Všechno v nejlepší kvalitě.

Daniel Dejdar

Super jídlo a okolí, hotel v pořádku.

Daniel Dejdar

Super hotel, skvělé jídlo!

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK