• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Těšte se na ubytování v Hotelu Wolf ***, který je vzdálen pouhých 500 m od místních lázní Sárvár. Do těchto lázní máte také u vybraných variant vstup v ceně pobytu.

Hotel nabízí ubytování v pokojích, které jsou vkusně zařízené, mají vlastní sociální zařízení, chladničku, fén, připojení na internet, trezor a TV. Všechny pokoje mají balkon.

V místní restauraci si pochutnáte na tradičních maďarských specialitách. Kromě toho na vás zde čeká také snídaně podávaná formou švédských stolů. V kavárně si dejte některou z kávových specialit, skleničku vychlazeného piva nebo koktejl.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Kamila P.)

V hotelu jsme byli už vloni, tak jsme věděli do čeho jedem. Vše bylo výborné, jídlo skvělé. Jen bychom příště uvítali, kdyby nám s našimi přáteli dali pokoje poblíž sebe a ne úplně na opačných stranách chodby. Ale to je jen maličkost.

Dobré (Vladimír H.)

Průměr, na postelích se nedalo spát, matrace ohnuté do oblouku při každém pohybu se bojíte, že spadnete.

Skvělé (Rostislav Drozd D.)

Personál byl ochotný, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu, rekreační poplatek chtěli zaplatit v hotovosti, na což předem jsme nebyli upozorněni personálem hotelu ani na kuponu Slevoking. Přes obtíže jsme rekreační poplatek uhradili kartou.