V hotelu se budete cítit jako doma
 • V hotelu se budete cítit jako doma

  V hotelu se budete cítit jako doma

 • Užijte si skvělý vinařský pobyt

  Užijte si skvělý vinařský pobyt

 • Čekají na vás pohodlné postele

  Čekají na vás pohodlné postele

 • Místní kuchyně zaujme širokou nabídkou

  Místní kuchyně zaujme širokou nabídkou

 • V Hotelu Weiss dbají o kvalitu nabízených vín

  V Hotelu Weiss dbají o kvalitu nabízených vín

 • Jižní Morava je krásná zem

  Jižní Morava je krásná zem

 • Znojmo určitě stojí za návštěvu

  Znojmo určitě stojí za návštěvu

 • Na výlet si můžete zajet k zámku v Lednici

  Na výlet si můžete zajet k zámku v Lednici

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 231

Kontaktní informace:

Hotel Weiss ***
Lechovice 56
Lechovice, 671 63
Česká republika

Oblíbený hotel ve skvělé lokalitě

Hotel Weiss *** leží v klidném prostředí v obci Lechovice na hlavní trase Brno-Znojmo-Vídeň. Okolní krásnou přírodu jižní Moravy doplňuje spousta možností výletů po svých, na kole i autem.


Hotel je vítězem Czech Hotel Awards 2012 pro Jihomoravský kraj.


Ubytováni budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením a WiFi. V některých pokojích je televize a po domluvě lze přichystat také romantické prostředí se svíčkami.

V hotelové restauraci si pochutnáte na moravské kuchyni, rybách, steacích a samozřejmě vynikajícím moravském víně od vinařů z blízkého okolí.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 109x
Užijte si skvělý vinařský pobyt - 40%

Jižní Morava: vinařský pobyt v oceněném hotelu nedaleko Znojma s polopenzí

Vinohrady všude, kam se podíváte, krásná příroda jako stvořená pro cyklistiku a spousta zajímavých výletních cílů, to je jižní Morava. V Hotelu Weiss se můžete těšit na neomezenou konzumaci vína i další výhody.

Načíst dalších 8 z 16 recenzí
Jaroslev Štecher Štecher

Vše proběhlo dle našich představ.

Jiří Královec

Personál příjemný s ubytováním velice spokojený výborná kuchyně a pěkné výlety po okolí.

vladimir oborny

Prostředí bylo super, paní majitelka fundovaná osoba ve službách i somelierství, vstřícný a profesionální přístup a skvělá kuchyně. Jednoduše za ty peníze velice dobré.

Jan Maroušek

Dovolená se nám moc líbila. Paní Weissová je velmi energická žena. Vše fungovalo na jedničku. Všude čisto, atmosféra výborná. Můžeme jenom doporučit. Moc pěkná dovolená. Děkujeme Marouškovi.

Lucie Kolářová

V tomto hotelu se zastavil čas a to nejen v případě vybavení pokojů, ale také v přístupu personálu. Chování paní majitelky k hostům je absolutně nepřijatelné. V ceně voucheru je snídaně a večeře. Večeře se podávají od 18h do 21h. Nicméně večeři si musíte objednat nejpozději ve 20h jinak Vám ji již neuvaří, od půl deváté se totiž prý kuchyň začíná "drhnout". To stejné platilo i na snídani, která je do 10h a to na minutu přesně. V 10:05 již nad námi stála paní majitelka, jestli bychom již mohli opustit restauraci, protože ji potřebuje uklidit. Vejít se do časového limitu bylo velmi náročné už kvůli tomu, že nás paní majitelka první půl hodinu absolutně ignorovala, takže jsme neměli možnost si objednat ani pití natož snídani. Jednu hvězdičku dávám za víno, které bylo jeden večer rozléváno k neomezené konzumaci a jehož kvalita nás mile překvapila. Jinak nedoporučuji a určitě sem již nepojedeme.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, paní Kolářová, děkuji za Vaši recenzi. Mohu uvést pouze několik maličkostí, ale dost důležitých. Večeře nemají stanovený čas začátku, všem vždy říkáme, že je opravdu jedno, kdy přijdou, ale že PROSÍME, pokud možno, aby si hosté vybrali večeři z jídelního lístku třeba max.do 20 hodin, aby se v kuchyni vše v pohodě stihlo uvařit, když vaříme do 21 hodin. A pokoje se všech 30 hostů nahrne najednou na večeři,popř.na snídani, pak opravdu není možné se OKAMŽITĚ věnovat všem.Snídaně jsou NE do 10 hodin, ale DO 9 hodin. Dále se nebudu rozepisovat, vše nechám na ostatním posouzení dalších hostů. Ještě jednou ale upřímně děkuji a přeji Vám mnoho radosti a pěkné blížící se svátky. Hana Weissová

Václav Hyrák

Monstrózní hotel tzv. komunistického typu, na kterém jsou už ta léta znát. Personál je ale vstřícný a v rámci své profese i ochotný. Všechny služby garantované voucherem nám byly poskytnuty. Při malé obsazenosti hotelu je nabízená polopenze dost jednotvárná. Při plném obsazení (akce 2 dospělí + 2 děti zdarma) je sice jídla dost ale všudypřítomné pobíhající děti vám vezmou klid pro odpočinek.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, pane Hyráku. Děkuji za Váš názor. K hotelu - ano, je již delší dobu v provozu, ale jak jste si jistě mohl povšimnout, stále je během plného provozu průběžně rekonstruován, předěláván apod, což nelze udělat najednou. Nabízená polopenze - je to otázka názoru - zda v jídelním lístku nabízených cca 30 jídel je málo nebo moc na dva dny, ale to nechť posoudí každý sám za sebe. O zmiňované akci 2 dospělí a 2děti zdarma nic nevím, nikdy jsme tady takovou neměli a věřím, že mít nebudeme. Pokud v dobu Vašeho pobytu zde pobíhaly děti, pak je to problém u nás a asi v restauracích docela běžný a navíc, když rodiče upozorníme a poprosíme o nějaké zajištění klidu, zlobí se na nás opět druhá strana..., tedy nelze vyhovět vždy lidem všem. Každopádně děkuji za názor a přeji vše dobré.

Dana Švecová

Prostředí příjemné, klidné, personální ochotný. K prohlídce Znojmo a Podyjí, vinici Šobes a Dyji.

Lucie Čeňková Čeňková

Velmi příjemný personál, jídlo chutnalo. Jen nás mrzelo, že jsme prošvihli burčák, ale vínko nám moc chutnalo. Určitě pobyt můžu každému jen doporučit.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK