Hotel Vrchovina ***


Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě
 • Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě

  Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě

 • Pokoje jsou zrekonstruované a útulné

  Pokoje jsou zrekonstruované a útulné

 • Pohodlí je prioritou

  Pohodlí je prioritou

 • V restauraci na vás čeká vynikající polopenze

  V restauraci na vás čeká vynikající polopenze

 • Restaurace je vyhlášená dobrou stravou

  Restaurace je vyhlášená dobrou stravou

 • Připravena je pro vás terasa s výhledem

  Připravena je pro vás terasa s výhledem

 • Obdivovat můžete i unikátní historickou tramvaj

  Obdivovat můžete i unikátní historickou tramvaj

 • Na dvoře hotelu si můžete pomazlit zvířátka

  Na dvoře hotelu si můžete pomazlit zvířátka

 • Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě

  Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě

 • Užijte si Moravský kras

  Užijte si Moravský kras

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 77

Kontaktní informace:

Hotel Vrchovina ***
Podomí 142
Drnovice, 683 04
Česká republika

Hotel Vrchovina *** je zasazen do malebné přírody Drahanské vrchoviny. Svým hostům nabízí pohodlné ubytování v bezprostřední blízkosti Moravského krasu.

Pro váš pobyt jsou připraveny pečlivě zrekonstruované dvojlůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, některé mají televizor a do části z nich je také možné doobjednat přistýlku.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Hotel Vrchovina ***

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 35x
Užijte si Moravský kras

Dovolená plná zážitků v Moravském krasu

prodáno 23x
Užijte si Moravský kras

Dovolená plná zážitků v Moravském krasu

prodáno 15x
Hotel Vrchovina se nachází v perfektní lokalitě

Dovolená plná zážitků v Moravském krasu

Načíst další 1 z 9 recenzí
Jiří Pitel

Obdrželi jsem vše, co bylo na kuponu.

Jan Paprskář

Prostředí hotelu bylo klidné, na odpočinek super. Pro rodiny s dětmi určitě doporučím. Chování personálu na hotelu bylo více než vynikající, snaha splnit přání byla hodně velká. Za dobu pobytu jídlo bylo vynikající a dal se domluvit i pozdní čas večeře, což je velké plus, když Vás netlačí čas z výletu na večeři. Wellness jsme nepoužili, vířivka mimo provoz ale sauna by byla na požádání uvedena do provozu. V okolí naleznete velké množství cyklostezek, které vás zavedou klidně i k jeskyním a propasti Macocha u které není problém zanechat uzamčená kola. Vřele doporučuji výlet do hvězdárny Vyškov, který se nachází v areálu Dinoparku. Večerní návrat z hvězdárny přes tento areál pouze s rozsvíceným mobilem byl doopravdy zážitek.

Irena Týslová Týslová

V hotelu jsme byli spokojení s ubytováním i se stravou. Personál milý a ochotný. Všude bylo čisto a u hotelu milá zvířátka.

Juraj Polacik

Bolo to super.

Iveta Nedvídková

Líbilo se nám. Pobyt odpovídal popisu, vše bylo v pořádku, personál hotelu byl příjemný a ochotný. Určitě doporučuji dalším zákazníkům a na výlety do Českomoravského krasu - je to nádhera.

Jana Lhotová

Hezké ubytování v klidné lokalitě, skvělá paní vedoucí.

Anna Bujnovská

Hotel nezodpovedal trom hviezdičkám, postele tvrdé, steny tenké, počuť aj keď niekto vedľa v izbe chodí, ošúchané steny, starý koberec. Dalo sa tam prespať bez problémov, ale nech to nikto neprezentuje ako 3-hviezdičkový hotel. Strava tiež nebola podľa popisu. Na kontinentálne raňajky treba zabudnúť, boli tri varianty, malé množstvá, chlieb plesnivý a podobne. Musím pochváliť kuchára, ktorý varil večere. Boli veľmi chutné. Počas celého pobytu sa o nás starala len jedna pani, ktorá tam v podstate robí všetko. Takže si vlastne vypočula všetky sťažnosti na ktoré už ani nereagovala. Týmto sa jej chcem ospravedlniť.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, děkujeme za váš názor, s kterým se zcela neztotožňujeme, viz: http://www.recenze.cz/cesko/jihomoravsky-kraj/podomi-39759/hotel-vrchovina-30398/ubytovanie-v-hoteli-vrchovina-34745.html.

Andrea Rybárová

Prežili sme. Nedostali sme čo bolo v kupóne - vraj sme si mali pýtať. Celkovo sme boli nespokojný, strava príšerná. Fakt.

Odpověd Hotelu...

Vážená paní Rybárová, za vedení hotelu Vrchovina mě upřímně mrzí, že jste byla "nespokojná". Jako solidní provozovatel hotelové zařízení veškeré negativní podněty prověřujeme. K vašemu textu tedy uvádím: - "nedostali sme čo bolo v kupóne" - na začátku pobytu jste obdrželi krátký "propozice", kde vám bylo sděleno na co máte v rámci kuponu nárok a u koho máte o zboží či služby žádat. Že jste tyto propozice nepřečetla neumíme ovlivnit. - "strava príšerná" - pokud zákazníci vrací na snídani obložené talíře, protože nejí šunku ani sýr ( sýr kvalitní Madeta, šunka s 75% masa), tak potom opravdu nevíme, jak postupovat. Co se týče večeří, souběžně s vámi byla na hotelu ubytovaná skupina 15-ti lidí, kteří s jídlem neměli problém, vše vždy snědeno bez jakéhokoliv náznaku reklamace. Závěrem bych vám chtěl poděkovat za vaši recenzi, jsem pevně přesvědčen, že spousta zákazníků je spokojených (odezvu od našich zákazníků monitorujeme) a beru tedy váš pohled jako subjektivní hodnocení, které 100% neodráží nízkou kvalitu služeb tak, jak ji popisujete. S přáním hezkého dne, Ing. Adam Tatranský Hotel Vrchovina

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK