• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v lázních Piešťany

Hotel Vila Anne-Mary *** leží u malebného parku v širším centru oblíbeného lázeňského města Piešťany, které nabízí spoustu možností pro odpočinek i zábavu v jakémkoli ročním období.

Ubytováni budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením a možností přistýlky. Zda budete bydlet v původní či v nové části hotelu je jen na vás. Připlatit si můžete také apartmán. Bufetovou snídani si vychutnáte ve stylově zařízené jídelně.

Krásné wellness centrum

V hotelovém wellness centru na vás čeká finská sauna, infra sauna a také vířivka. Čeká tak na vás skvělý romantický zážitek ve dvou. Dokoupit si můžete také procedury prováděné profesionálním personálem.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dáša T.)

Hotel bol v príjemnom tichom prostredí a napriek tomu blízko centra mesta. Všetko čo bolo sľúbené v kupóne sme dostali, dokonca nám to bolo hneď pri príchode ponúknuté, bez dotazovania, tak ako to má byť. Pani recepčná bola veľmi milá, ústretová, doslova by nám splnila všetko čo nám videla na očiach, boli sme veľmi milo prekvapený. Radi sa vrátime do takej pohody. Ďakujeme.

Vynikající (Eva M.)

Všetko bolo ok, príjemný personál.

Skvělé (Peter K.)

Hotel je v peknom prostredi pri parku. Ranajky boli vyborne, pestry bufetovy stol. Wellness bol prijemny, virivka aj sauny. Personal ustretovy. Mali sme aj bicykle so sebou a vytahom sa dali schovat do pivnice.