• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxus ve známých lázních Trenčianske Teplice

Hotel Vila Anna **** naleznete v samotném centru lázeňského města Trenčianske Teplice, pouhých 50 metrů od vyhledávané kolonády. Ať už tedy hledáte relax nebo zábavu, jedná se o ideální volbu.

Ubytováni budete v dvoulůžkových pokojích Klasik, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a některé mají také možnost přistýlky. Můžete tak vyjet na dovolenou ve dvou nebo s celou rodinou.

Skvělé jídlo a uklidňující wellness

Polopenzi si vychutnáte v restauraci s příjemným prostředím a ochotným, profesionálním personálem. Těšit se můžete na nápadité pokrmy slovenské i mezinárodní kuchyně, připravované z čerstvých a kvalitních surovin.

Harmonii těla a duše objevíte v bazénovém a saunovém centru s jedinečnou atmosférou. Najdete zde 14metrový plavecký bazén s vodou o teplotě 26 °C a rekreačně-oddechový bazén s masážními tryskami s vodou o teplotě 34 °C.

Dokonalost wellness centra dotváří saunový svět, harmonické spojení hydroterapie a aromaterapie. Místo, kde vyniknou protiklady chladu a tepla, čistého a vůní nasyceného vzduchu, ticha a příjemné relaxační hudby. Atmosféru celkového uvolnění zde vytváří finská a infra sauna. Dopřejte si výjimečný relax s masáží nebo zábalem.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lukáš S.)

Velké rezervy má hotel ve stravování, jídla byla jako z průměrné školní jídelny, kdybych měl hodnotit jako ve škole, pak 4. Personál hotelu příjemný a vstřícný, největší klady hotelu - odpočinková zóna, bazén a sauny.

Vynikající (Milada K.)

Vše bylo v naprostém pořádku, dokonce to předčilo i naše očekávání.

Vynikající (Blažena ?.)

Celková spokojenost.