• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Pobyt v nádherné přírodě Slovenského ráje

Hotel Trio *** se nachází na severu Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb, a proto je oázou klidu, kde můžete načerpat nové síly.

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou ve světlých barvách, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT a WiFi. V suterénu najdete také menší wellness. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infrasauně, finské sauně a relaxační místnosti.  K dispozici je také vnitřní bazén.


Zákazníci Slevokingu si na pobytu v hotelu Trio *** pochvalují ochotný personál, dobré jídlo a také polohu hotelu, která je ideálním startovním bodem pro túry po Slovenském ráji.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Pavla F.)

Byli jsme velmi spokojeni, jen snídaně nebyla formou bufetu a večeře výběrem z menu.

Vynikající (Hana R.)

Celý pobyt byl velice pěkný. Personál hotelu ochotný a příjemný. Stravování bylo bez jediné chybičky a všichni se nám snažili vyhovět. Doporučili i vhodné výlety a služby, které je možné využít v okolí.

Dobré (Věra M.)

Strava byla velmi dobrá ačkoliv večeři nebylo možno si vybrat ze tří, jak bylo uvedeno v poukazu. Personál byl ochotný. Hotel je velmi pěkném prostředí. Na pokojích byly jen malé ručníky, ve skříni nebyly věšáky, některé prostory hotelu neudržované. Ve wellness dováděly děti, skákaly do bazénu.... Aktuální ceny ubytování v ceníku hotelu na internetu byly zhruba stejné jako cena voucheru, koupeného se slevou.