• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ideální dovolená v Maďarsku v rodinném hotelu

Luxusní hotel Thermal Park Egerszalók **** se nachází jen kousek od areálu oblíbených termálních lázní Egerszalók. Hotel je příjemně zařízený, mezi jeho přednosti patří elegantně vybavené pokoje a přátelská atmosféra.


Zákazníci Slevokingu si nemohou vynachválit nadstandardní ubytování v hotelu Thermal Park Egerszalók ****. Kladně hodnotí také personál hotelu, wellness a stravu.


V hotelu se nachází 3 venkovní bazény, díky horké vodě se jedná o příjemný zážitek i za sychravého počasí. Těšte se na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 - 38 °C, který je ideální k relaxaci. V bazénech je termální léčivá voda, která je příjemně teplá. Součástí wellness jsou i různé druhy saun - infračervená, finská a parní.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana M.)

Velmi pěkné, čisto, příjemný personál, vynikající jídlo. Byli jsme zde již po třetí.

Skvělé (Dana M.)

Byli jsme velmi spokojeni, pokoje prostorné, personál pozorný. Wellness otevřeno již od 8 hodin ráno. Výhoda, v županu si jít rovnou zaplavat do venkovního termálního bazénu, lze i v zimě, jelikož je voda teplá 36 stupňů. Jídlo bohaté, chutné. Jediná výtka, při snídani, vajíčka a párky studené. Okolí možnost návštěvy termálů přímo kousek od hotelu tkzv. Maďarské Pomukale, vysoká úroveň. Dále jsme navštívili od našeho hotelu 4 km termály Demjan, vynikající.

Skvělé (Peter ?.)

Boli sme už tam, vedeli sme čo čakať, splnilo účel.