• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 11 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ideální dovolená v Maďarsku v rodinném hotelu

Luxusní hotel Thermal Park Egerszalók **** se nachází jen kousek od areálu oblíbených termálních lázní Egerszalók. Hotel je příjemně zařízený, mezi jeho přednosti patří elegantně vybavené pokoje a přátelská atmosféra.


Zákazníci Slevokingu si nemohou vynachválit nadstandardní ubytování v hotelu Thermal Park Egerszalók ****. Kladně hodnotí také personál hotelu, wellness a stravu.


V hotelu se nachází 3 venkovní bazény, díky horké vodě se jedná o příjemný zážitek i za sychravého počasí. Těšte se na plavecký bazén i sedací bazén s teplotou vody 36 - 38 °C, který je ideální k relaxaci. V bazénech je termální léčivá voda, která je příjemně teplá. Součástí wellness jsou i různé druhy saun - infračervená, finská a parní.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (dana C.)

Spokojenost, dokud jsem nezjistila ještě cestou domů, že jsem na pokoji nechala svůj tel. nabíjecí kabel k iphonu! Ihned jsem odeslala na recepci i mail s dotazem na poslání na mou adresu a hotel thermal park Egerszalok požaduje na účet zaslat částku 9500 Forintů. Poněkud přehnané!

Vynikající (Simona K.)

Vše bylo v pořádku, velmi příjemný thermální bazén a prostředí hotelu, vynikající strava.

Vynikající (Jiří Z.)

Hotel byl pěkný. Strava výborná. Wellness malé, ale naprosto dostačující. V dosahu chůze další dvoje lázně. Navštivte město Eger, je pěkné. Masáž v ceně výborná.