• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček po dohodě s hotelem za 5 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Útulný hotel v Tatranské Lomnici

Ve vstupní části Tatranské Lomnice v rozsáhlém areálu najdete Hotel Tatranec, který je skvělý pro aktivní dovolenou kdykoli během roku. Díky příjemné rodinné atmosféře, milému personálu a vždy uklizenému pokoji se tu budete cítit skvěle. Hotel se nachází přibližně 2 km od samého centra Tatranské Lomnice.

Ubytováni budete v čistém a komfortně vybaveném dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky, vlastním sociálním zařízením a TV/SAT.

Jídla slovenské i mezinárodní kuchyně si dopřejte v restauraci, kde se servíruje polopenze, a to formou bohatých švédských stolů, ze kterých si vždy něco vyberete.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Rudolf P.)

Pobyt odpovídal popisu a výborné místo pro vycházky a výjezdy do okolí. Autem krásný výlet do termálu ve Vrbově, pěšky až po St. Smokovec. Nádhera. Nově zrenovovaný hotel v Tatranské - krása.

Vynikající (Jiří ?.)

S hotelem jsme byli velice spokojeni, strava byla výborná a personál vynikající. Co bych změnil je akorád sprcha je spojena s umyvadlem a když si neuvědomíte, tak se osprchujete aniž by jste chtěli. Jinak jsme nadmíru spokojeni.

Skvělé (Olga C.)

Prostredie bolo pekné, bolo vidieť až Lomnický štít, hlavne pred večerou. Personál bol ochotní.