• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená plná odpočinku ve Východních Čechách

Zažijte dovolenou plnou pohody a odpočinku a ubytujte se v Hotelu Tatra ***, který se nachází v centru Nového Bydžova. Okolí hotelu je ideálním místem jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi.

V hotelu jsou k dispozici komfortně zařízené pokoje, jejichž součástí je TV/SAT, internetové připojení a vlastní sociální zařízení. Na vyžádání je zde i bezbariérový pokoj.

V restauraci si pochutnáte na snídaních formou bufetu a večeřích o třech chodech s výběrem z menu. Během pobytu tak ochutnáte jak místní, tak i mezinárodní speciality.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jiří P.)

Perfektní služby, příjemný personál.

Skvělé (Olga ?.)

V hotelu bylo čisto, žádané služby byly poskytnuty, personál ochotný, strava chutná, snídaním chyběla větší nabídka nápojů (pouze sladký džus, čaj a nedobrá káva). Doporučuji výlet do Hradce králové a návštěvu obřího akvária.

Vynikající (Dagmar M.)

Vše odpovídalo nabídce. Velice ochotný personál i majitelé. Strava super. Masáž, vířivka, bowling atd. také super. Pouze příště zvolit jiný pokoj (1. patro nebo apartmán) v podkroví pokoje nebrat, vstáváte z postele a hned rána do hlavy, málo místa. A také 2. patro je bez výtahu.