Hotel Sympozjum & SPA ****


Luxusní Hotel Sympozjum & SPA ****
 • Luxusní Hotel Sympozjum & SPA ****

  Luxusní Hotel Sympozjum & SPA ****

 • Historické město Krakov

  Historické město Krakov

 • Pokoje jsou bohatě vybaveny

  Pokoje jsou bohatě vybaveny

 • Pokoje jsou krásně prosvětlené

  Pokoje jsou krásně prosvětlené

 • Pokoje jsou bohatě vybaveny

  Pokoje jsou bohatě vybaveny

 • Pokoje jsou krásně prosvětlené

  Pokoje jsou krásně prosvětlené

 • Samozřejmostí je čistá koupelna

  Samozřejmostí je čistá koupelna

 • Stylová hotelová restaurace

  Stylová hotelová restaurace

 • Pobyt je se snídaní nebo rovnou s polopenzí

  Pobyt je se snídaní nebo rovnou s polopenzí

 • Pobyt je se snídaní nebo rovnou s polopenzí

  Pobyt je se snídaní nebo rovnou s polopenzí

 • Na místních specialitách si pochutnáte

  Na místních specialitách si pochutnáte

 • Na místních specialitách si pochutnáte

  Na místních specialitách si pochutnáte

 • DSC_2252

  DSC_2252

 • Už se těšíte, až skočíte do bazénu?

  Už se těšíte, až skočíte do bazénu?

 • Nechte se hýčkat ve wellness

  Nechte se hýčkat ve wellness

 • Prohřejte se v sauně

  Prohřejte se v sauně

 • Historie na vás bude dýchat ze všech stran

  Historie na vás bude dýchat ze všech stran

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 114

Kontaktní informace:

Hotel Sympozjum & SPA ****
ul. Kobierzyńska 47
Kraków, 30-363
Polsko

Komfortní ubytování a výborné jídlo

Nechte se hýčkat v příjemném Hotelu Sympozjum & SPA ****, který leží v jedné z nejoblíbenějších středoevropských destinací - Krakově.

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Pokoje jsou klimatizované a k dispozici v nich budete mít vlastní koupelnu, šatnu, satelitní TV, telefon, fén, minibar a hygienické potřeby.

V příjemné hotelové restauraci si pochutnáte na bohatých snídaňových bufetech. V případě, že zvolíte variantu s polopenzí, užijete si večer také polévku a hlavní chod.

Odpočinek ve wellness a historický Krakov

Součástí balíčku je neomezený vstup do krytého hotelového bazénu a 1 hodina v sauně. Pokud by vám to však nestačilo, je možné si zakoupit různé lázeňské procedury nebo si dopřát masáž.

Poloha hotelu totiž přímo vybízí k výletům do historického centra města - u hotelu stojí tramvaje č. 18 a 52, kterými se tam dostanete během 20 minut. V Krakově najdete přes 6 tisíc historických objektů, nejvíce se soustředí v městských částech Staré město, Wawel a Kazimerz. O oblíbenosti tohoto města svědčí i fakt, že sem jezdí více turistů než do Varšavy.


Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 7 z 15 recenzí
Jaroslav Svrček

Úplná spokojnosť.

Anna Vlckova

Kaštieľ Oponice je krásne zrekonštruovaný. Videli sme a zažili všetko, čo sa za necelé tri dni dalo stihnúť. Wellness, bowling so sympatickým správcom, ktorý nám praktické rady, ako hrať. Návšteva úžasnej barokovej knižnice s jedinečným sprievodným slovom pána Králika. Vychádzka na neďaleký hrad, návšteva historickej expozície v dedine a výborné pivo v miestnej krčme. Reštaurácia s dobrým jedlom a obsluhujúcim usmievavým personálom. recepcia s príjemnými zamestnancami. Možno snáď ... :( okná sme mali situované smerom na susediace družstvo s dobytkom, preto sme ich nemohli otvárať.

Olga Pruszaková

Co se týče hotelu, byl čistý, i když je na něm znát, že je staršího data. Prostředí bylo průměrné, výhodou bylo, že poblíž je zastávka MHD a do centra je to poměrně blízko. Strava nás trochu zklamala, chyběla pestrost. Ze zkušenosti vím, že v jiných hotelech v Krakově je nabídka lepší. Večeře formou nabídky z jídelního lístku nás také zklamala. Jídelní lístek byl v podstatě každý den stejný.

Emil Aleksandrov

Strava dobra, ubytování odpovídá popisu. Personal jak kdy. Personál restaurace ok, recepce nějak tak, úklid-ok. Bazén fakt velká vana.

Pavlína Černochová

V pátek okolo 14. hodiny jsme přijeli k hotelu a chtěli provést check-in. Na recepci nás nemile překvapili tím, že se jim údajně porouchala klimatizace a mají v patře 2 cm vody takže nás nemohou ubytovat. Poslali nás do náhradního smluvního hotelu, který byl dalších 15 minut autem na okraji Krakova. Náhradní hotel byl moc pěkný, personál příjemný, ale ta lokalita nic moc. Původní hotel byl od centra 3 km, dalo se v klidu dojít pěšky, náhradní hotel byl asi 10 km od centra. Druhý den jsme v okolo 10 přijeli zpět na původní hotel. Bylo nám řečeno, že je moc brzo a pokoj bude volný odpoledne. Odpoledne jsme se tedy konečně dostali do původně objednaného pokoje. Vybavení však neodpovídá 4 hvězdičkovému hotelu, chtělo by to vyměnit nábytek, který už vypadal dost opotřebovaně, jinak byl ale pokoj čistý a měl krásnou koupelnu. Personál byl příjemný, docela se snažili. Večer jsme zašli do hotelové restaurace, na to, že tam byly pouze 3 páry a číšnice viděla, že máme prázdné skleničky, zeptat se jestli ještě něco chceme nepřišla. Platit jsme šli také k baru jinak bychom tam seděli ještě teď. Jídlo ale bylo výborné. Celkově bych řekla, že hotel je spíše 3 hvězdičkový.

Ruth Renzová Renzová

Hotel solidní, velice čistý, sice pod okny vede rušná silnice, ale okno těsní velmi dobře :-), lze nastavit klimatizaci. Recepční ochotný. Snídaně dostačující, doplnili co došlo. Jen obsluha velmi šetří úsměvem, to vlastně bylo i na jiných místech Krakova, ale to bylo asi jediné negativum. Do centra města jsme jezdili tramvají, cca 15 minut, lístky jsou k zakoupení v automatech, ty jsou na většině zastávek, nebo i v tramvaji. Krakov je krásné, živé město, večer spousta krásných kavárniček. Jídlo jsme ochutnali místní - výborné.

Helena Blašková

Spokojnosť so službami a taktiež s príjemným personálom.

Martina Továrková

Hotel příjemný, snídaně dobré, každý si vybere.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK