Hotel Stella ***


Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella
 • Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

  Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

 • Dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky

  Dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky

 • Čekají na vás samé dobroty

  Čekají na vás samé dobroty

 • Odpočiňte si v sauně

  Odpočiňte si v sauně

 • Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

  Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

 • Vypůjčit si můžete kola

  Vypůjčit si můžete kola

 • Užijte si pobyt na Šumavě

  Užijte si pobyt na Šumavě

 • Užijte si pobyt na Šumavě

  Užijte si pobyt na Šumavě

 • Užijte si pobyt na Šumavě

  Užijte si pobyt na Šumavě

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 603

Kontaktní informace:

Hotel Stella ***
Špičák č.p. 91
Železná Ruda, 340 04
Česká republika

Hotel Stella *** na šumavském svahu

Toužíte po aktivní dovolené? Tak to se vydejte na Šumavu do hotelu Stella ***, v jehož okolí se nachází nepřeberné množství cyklostezek, turistických tras a atraktivních výletních cílů, které z tohoto místa činí ideální výchozí bod pro vaši celoroční dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků.

Hotel Stella *** najdete v nádherné šumavské přírodě (900 m n. m.), v těsné blízkosti jednoho z nejvyšších vrcholů Šumavy, hory Špičák. Ubytováni budete v pokojích, které jsou vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, některé i TV/SAT.

Kuchyně hotelu je zaměřena na tradiční české speciality s důrazem na sezónní využití surovin z lokálních zdrojů. Těšit se tak můžete na tradiční krémové polévky, bylinkami provoněné maso a sladké šumavské pochoutky.

Po návratu z výletu vám přijde vhod sauna ideální k relaxaci a večer se můžete zabavit při kulečníku.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 82x
Černé a Čertovo jezero jsou ideálním cílem výletu

Šumava s polopenzí a Nordic walking holemi

prodáno 79x
Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

Šumava s polopenzí a Nordic walking holemi

prodáno 34x
Užijte si pobyt na Šumavě v hotelu Stella

Šumava s polopenzí a Nordic walking holemi

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 92 recenzí
Pavlína Bednářová

Hotel na úžasném místě, spíš pro nenáročnou klientelu. Byli jsme spokojeni, jídlo výborné, ochotný personál, super vířivka. Kdo nehledá luxus, ale spíš čistý hotel na přespání, doporučuji.

Věroslava Sýkorová

V hotelu Stella jsme byli vaším prostřednictvím již podruhé, takže jsme věděli, do čeho jdem, Personál, stravování, pokoj, vše bylo v pořádku. Jen ten starodávný výtah, ale kdo by to řešil. Hlavně, že jezdil. No, a navíc, ještě rostly houby! Byli jsme spokojeni.

Marcela Porschová

S pobytem jsme byli spokojeni. Nádherný výhled do krajiny. Jídlo chutné. Příjemná obsluha.

Jana Volfová

V hotelu se po celou dobu pobytu netopilo, i když venkovní teploty se pohybovaly -2 až +5 stupňů. Pobyt jsme přečkali jen díky tomu, že nám recepční půjčil přímotop, jinak bychom museli odjet. Na chodbách, před jídelnou, v recepci - všude byla stará nebo nová okna, pytle s lepidlem a jiný nepořádek. Vzhledem k probíhající výměně oken nekomentuji čistotu, jen to že po celou dobu pobytu nebyl ani jednou vynesen koš s odpadky. Personál hotelu (recepční, kuchyně) byl ochotný, jídlo výborné.

Miroslav Štimpl

Vybavení pokoje jednoduché, starší, ale čisté. Výjimkou byla nová smart televize s připojením k wifi, která byla dostupná v celém hotelu. Jídlo výborné a výběr dostatečný. Personál milý a ochotný. Pěkné místo na hranici lesa pár stovek metrů od lyžařského areálu Špičák.

Leoš Ševčík

Vše OK, strava výborná.

Natalia Vargová

Vše v naprostém pořádku. Pobyt byl dle našich představ. Hotel sice není moderní ale ani se tak neprezentuje své tři hvězdy si zaslouží. Přidala bych ale hvězdu kuchaři, jídlo bylo skvěle, vždy na výběr a chutné. Personál velice vstřícný místy nezaslouženě (mládež dlouho do noci dělala brajgl). Sauna v pořádku...no sama sauna, zbytek je v rekonstrukci. Okolí hotelu je les, plný hub, je to Šumava :)

Jaroslav BRETŠNAJDER

Absolutně P E R F E K T N Í !!!! Prostředí hotelu, okolí hotelu, strava vynikající, personál profesionální a ochotný. Ubytování - absolutní spokojenost (balkon a krásný výhled). Doporučené výlety: Pancíř, Černé a Čertovo jezero, Špičák (NÁDHERNÁ ROZHLEDNA). Hojsova Stráž.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK