• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 20 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Nezapomenutelná dovolená v Hotelu Stácio ****

Hotel Stácio **** vás zaujme na první pohled - je postavený ve stylu luxusní italské vily a je obklopen tichou zahradou s romantickým jezírkem. Do Budapešti se dostanete do 15 minut autobusem (zastávka pár metrů od hotelu).


Hotel je oceněn jako Nejlepší 4* maďarský hotel roku 2015. V roce 2018 navíc získal ocenění jako "nejzelenější hotel Maďarska" a to především díky ekologickému přístupu, jako je šetření vody, energie, recyklaci a podobně.


Pokoje jsou nádherně zařízené ve 4* standardu, nechybí v nich pohodlná postel. Dále je zde minibar, LCD TV a vlastní sociální zařízení. Snídaně i večeře se podávají v restauraci dle počtu hostů buď formou bufetu (v případě většího počtu hostů) nebo výběrem z menu.

Luxusní wellness centrum

Součástí hotelu je také bohaté wellness centrum o rozloze 1 000 m². Zde si můžete užívat ničím nerušený odpočinek v prostorném bazénu, vířivce a třech saunách. Relaxovat můžete dále v parní koupeli, při Kneippově terapii či v relaxační místnosti.


Přečtěte si dojmy týmu Slevoking, který v hotelu strávil víkend.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Barbora M.)

Hotel je velmi pěkný a luxusní. Je blízko letiště ale letadla nejsou vůbec slyšet. Pokoje jsou útulné a pěkně zařízené. Koupelna je velmi moderní. Nejlepší jsou na tomto hotelu postele - velmi pohodlné! U světla nad postelí byl sice trošku chuchvalec prachu ale to byla jediná věc, kterou bych vytkla. Večeře jsme měli servírované a jídlo bylo velmi chutné. Snídaně byla formou bufetu, kde bylo hodně na výběr a opět velmi chutná. Wellness je skvělé - jeden velký bazén, u něj výřivka a o patro níže asi 4 sauny. Personál je velmi příjemný a ochotný.

Vynikající (Andrea T.)

Zariadenie na úrovni, jedlo perfektné, personál milý, wellness sme si užili.

Vynikající (Richard K.)

Hotel krásný, odpovídal popisu. Strava vynikající, wellness pěkný. Personál vstřícný. Centrum města.