Hotel Spa Medical Dwór Elízy ***


Lázeňský dům Dwór Elizy má dlouhou tradici
 • Lázeňský dům Dwór Elizy má dlouhou tradici

  Lázeňský dům Dwór Elizy má dlouhou tradici

 • Využijte volný vstup do bazénu

  Využijte volný vstup do bazénu

 • Odpočiňte si v luxusním wellness centru

  Odpočiňte si v luxusním wellness centru

 • Odpočiňte si v luxusním wellness centru

  Odpočiňte si v luxusním wellness centru

 • Wellness si zamilují i děti

  Wellness si zamilují i děti

 • Lázeňský dům Dwór Elizy má dlouhou tradici

  Lázeňský dům Dwór Elizy má dlouhou tradici

 • Pokoje jsou prostorné a moderní

  Pokoje jsou prostorné a moderní

 • Pokoje jsou moderně zařízeny

  Pokoje jsou moderně zařízeny

 • Pokoje jsou prostorné a moderní

  Pokoje jsou prostorné a moderní

 • Pokoje jsou prostorné a moderní

  Pokoje jsou prostorné a moderní

 • Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci

 • Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci

  Na dobrotách si pochutnáte v hotelové restauraci

 • Děti se mohou vydovádět ve stylové herničce

  Děti se mohou vydovádět ve stylové herničce

 • Vydejte se na dovolenou i se svými ratolestmi

  Vydejte se na dovolenou i se svými ratolestmi

 • Relaxovat můžete i venku

  Relaxovat můžete i venku

 • Zatímco budete odpočívat, děti si vyhrají na pískovišti

  Zatímco budete odpočívat, děti si vyhrají na pískovišti

 • Pobyt zpestří i procházka po malebném hotelovém parku

  Pobyt zpestří i procházka po malebném hotelovém parku

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 116

Kontaktní informace:

Hotel Spa Medical Dwór Elízy *...
ul. Zdrojowa 22
Długopole-Zdrój, 57-520
Polsko

Luxusní lázeňský resort Spa Medical Dwór Elízy

Hotel Spa Medical Dwór Elízy *** je luxusní hotel vybavený moderním rekreačním i zdravotním zařízením, který je umístěn pouhých 30 km od českých hranic.

Těšte se na ubytování v komfortních pokojích, které mají předsíň a vlastní koupelnu. V každém je také LCD televize, telefon, internet a lednice.

Součástí hotelu je nejen restaurace nabízející vynikající evropskou kuchyni, ale také kavárna s cukrárnou, kde můžete mlsat lahodné dezerty a sladkosti připravené přímo na místě.

Únik do chladného bazénu

Pokud si na své dovolené chcete dopřát i příjemnou dávku relaxace, zamiřte i do hotelového wellness. Neomezeně sem můžete zavítat kolikrát budete chtít.

V létě oceníte především bazén, kde se budete moci zchladit a nabrat síly. V hotelu se nachází i sauna a pára. Do těla si zase dáte ve fitness.


Ideální pobyt pro rodiny s dětmi

Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, nebojte se vyrazit do Polska i se svými ratolestmi. Co vše je zde pro ně připraveno? Například dětská postýlka, ohřívač lahví, plastové nádobí a příbory. V restauraci vysoké stoličky i sady omalovánek, abyste si mohli nerušeně vychutnat své jídlo, zatímco děti si budou kreslit. Vydovádět se pak mohou v dětské herně nebo při speciálním zábavném programu.


Načíst dalších 8 z 21 recenzí
Michaela Vokálková

Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, ochotný personál. Bohužel komunikace a televize pouze v polštině. Měli jsme trochu problém s překlady u masáží. Časy u wellness má hotel jiný než se uvádí na stránkách. Ale jinak pěkný pobyt.

Alena Maňásková

Ubytování odpovídalo, jídlo chutné. Okolí pěkné.

Leon Homola Homola

Pobyt na tomto hotelu byl jedním slovem "úžasný". Ubytování bylo ideální, jídlo velice chutné formou bufetu. Personál byl velice vstřícný i přes jazykovou bariéru, ale vždy jsme se pochopili.

Lenka Doleželová

Personál vstřícný, usměvavý, zvládli jsme i "jazykovou barieru", protože mladá polská děvčata nerozumí česky :) Strava vydatná a chutná. Bazen jsme měli skoro jen pro sebe (jeli jsme středa-pátek). Spokojenost, není co vytknout.

Zdena Zídková

Hotel je luxusní, v krásném a klidném prostředí, poskytnuté služby na úrovni, personál velice milý a vstřícný, skvělé jídlo. Maximální spokojenost!

Radim Klus

Vše bylo v pořádku.

Zdenka Pelouchová

Vynikající volba při výběru pobytu. Dlugopole Zdroj je malé lázeňské městečko, s nově upraveným parkem, lázeňskou halou s pramenem léčivé vody a výbornou polohou k výletům po okolí. Příroda tu je nedotčená, málo lidí, klid a pohoda. Doporučujeme vyrazit do kopců , například na Schronisko Jagodna. Hotel Dwor Elizy je skutečně luxusní. Byli jsme velmi spokojeni se vším, co nám bylo dle kuponu nabízeno. Ubytování, strava i wellness. Snídaně formou bufetu, velký výběr kvalitních potravin, večeře též formou bufetu, vynikající. Po výletu možnost využití sauny, páry, bazénu, bezva relaxace. Personál milý, vstřícný. Vřele doporučujeme.

Vratislava Votroubková

Strava velmi dobrá a chutná, vadou na kráse byl ten fakt, že po sezóně z hotelu není kam jít, všechno bylo zavřené, pitná kúra až ode 14:00, bazén v Elíze od 6:00 do 9:00, ale pak až od 16:00 i se saunami, což bylo dost dlouhé, nehledě na to, že oběd nebo "něco na zub" nebylo, kde si dát. Velmi mě překvapila kavárna z bývalého kostela, která byla bohužel zavřená a nedaleko se válely různé kamenné náhrobky, takže hřbitovní kostel na kavárnu. No nevím, sice nejsem věřící, ale i tak to ve mně vyvolávalo negativní pocit. Pobyt prostě odpovídal vynaloženým finančním nákladům.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK