Hotel SPA Bílý Hořec ***


Hotel leží uprostřed krásné přírody
 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

 • Odpočiňte si na kamenných lehátcích

  Odpočiňte si na kamenných lehátcích

 • Vychutnejte si pohled na fontánku

  Vychutnejte si pohled na fontánku

 • Ve wellness centru se budete cítit jako v antice

  Ve wellness centru se budete cítit jako v antice

 • Je zde spousta míst k odpočinku

  Je zde spousta míst k odpočinku

 • Interiéry jsou stylové

  Interiéry jsou stylové

 • Ubytováni budete v komfortních pokojích

  Ubytováni budete v komfortních pokojích

 • Pokoje jsou čisté a prosvětlené

  Pokoje jsou čisté a prosvětlené

 • Restaurace si drží vysokou úroveň

  Restaurace si drží vysokou úroveň

 • Nechte na sebe dýchnout romantiku

  Nechte na sebe dýchnout romantiku

 • Těšte se na parádní bufety

  Těšte se na parádní bufety

 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 520

Kontaktní informace:

Hotel SPA Bílý Hořec ***
Harrachov 178
Harrachov, 512 46
Česká republika

Užijte si krásu Krkonoš v Hotelu SPA Bílý Hořec ***, který leží ve městě Harrachov. Těšit se můžete na neomezený vstup do wellness a vynikající polopenzi.

Chcete-li se vydat do Harrachova, který se považuje za sportovní a rekreační centrum Krkonoš, Hotel SPA Bílý Hořec ***je ta správná volba. Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích, ve kterých najdete sprchový kout, WC a televizi.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 587x
Hotel leží uprostřed krásné přírody velmi žádané - 42%

Krkonoše s polopenzí a neomezeným wellness v Hotelu SPA Bílý Hořec ***

Užijte si krásnou přírodu v Hotelu SPA Bílý Hořec ***, který leží ve městě Harrachov. Těšit se můžete na hotelové Římské lázně s relaxačními lehátky i vířivkou, ale také na vynikající polopenzi.

Načíst dalších 8 z 25 recenzí
Ivana Fexová

Prostředí hotelu příjemné, starší vybavení nevadilo. Poskytnuté služby dle kupónu odpovídající. Wellness útulné, maličké. Personál hotelu příjemný, strava výborná v dostatečném množství.

Václav Čížek

Nemám větších připomínek, kromě nedostatečné kapacity wellness (pouze 1 vířivka).

Pavla Momčilová

Vše perfektní.

Radka Podnecká

Pobyt byl velice pěkný. Prostředí hotelu čisté a příjemné. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Navštívili jsme hotel už po druhé a celkově jsme byli opět spokojeni. Wellness v budově hotelu nemá chybu a můžeme jen vřele doporučit.

Michaela příborská

Dobrý den všem! Fotky prezentující veškeré služby hotelu ani zdaleka nekorelují s realitou. Pozitivum je snad jen ve výborné poloze hotelu s hezkým výhledem. Wellness o 1 malé vířivce kapacitně pro 2 osoby, 1 Kneippovu chodníku a malé parní sauně pro celý hotel. Pokoje spíše špinavé, "uklizené" jen povrchově, zblízka všude špína. Vyloženě nepříjemný, arogantní, hlučný a prostý personál, věčně kouřící a nadávající pod okny pokojů! Nemožnost normálně zaparkovat na malém kamenitém parkovišti plném děr. Jídlo průměrné, bez výtek. Tento hotel za tohoto provozu z dobré vůle k budoucím návštěvníkům nedoporučujeme!

Anastasiya Charikova

Všechno co bylo na kupónu jsme obdrželi a bylo to dobře. Personál hotelu uctivý a slušný. Nám se to líbilo. Doporučujeme.

Jana Pospíšilová

Vše bylo v pořádku a přesně podle popisu nabídky.

Eliška Ziková

Prostředí hotelu bylo vcelku hezké, pokoj o něco horší - malý, postarší nábytek, na pokoji byla zima, až druhý den se udělalo tepleji. O posteli ani nemluvím - rošt udělaný zřejmě z prken po domácku, celé dvě noci vrzal při každém otočení tak, že jsme se na tomto wellness pobytu nevyspali! Co se služeb týče, strava byla chutná, nabídka all inclusive nápojů nebyla moc široká, wellness malé, bylo zde chladno a ve špatném stavu - v chodbičce k převlékárně po celé šířce plíseň, omítka opadávala na zem do našlapané vody! Personál byl příjemný, pouze nás překvapila slečna recepční, která těsně před 18. 00 hod nakráčela do wellnessu a vypnula naprosto vše včetně světel, takže jsme z vířivky a po schodech dolů lezli po tmě.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK