Hotel SPA Bílý Hořec ***


Hotel leží uprostřed krásné přírody
 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

 • Odpočiňte si na kamenných lehátcích

  Odpočiňte si na kamenných lehátcích

 • Vychutnejte si pohled na fontánku

  Vychutnejte si pohled na fontánku

 • Ve wellness centru se budete cítit jako v antice

  Ve wellness centru se budete cítit jako v antice

 • Je zde spousta míst k odpočinku

  Je zde spousta míst k odpočinku

 • Interiéry jsou stylové

  Interiéry jsou stylové

 • Ubytováni budete v komfortních pokojích

  Ubytováni budete v komfortních pokojích

 • Pokoje jsou čisté a prosvětlené

  Pokoje jsou čisté a prosvětlené

 • Restaurace si drží vysokou úroveň

  Restaurace si drží vysokou úroveň

 • Nechte na sebe dýchnout romantiku

  Nechte na sebe dýchnout romantiku

 • Těšte se na parádní bufety

  Těšte se na parádní bufety

 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

 • Hotel leží uprostřed krásné přírody

  Hotel leží uprostřed krásné přírody

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 602

Kontaktní informace:

Hotel SPA Bílý Hořec ***
Harrachov 178
Harrachov, 512 46
Česká republika

Těšte se nejen na výborné jídlo v centru Krkonoš

Harrachov je považován za sportovní a rekreační centrum Krkonoš. Chcete na dovolenou právě sem? Hotel SPA Bílý Hořec *** je ta správná volba. Ubytováni budete v komfortních dvoulůžkových pokojích, kde najdete sprchový kout, WC a televizi.

Ráno vás potěší teplý a studený raut, večer si zase pochutnáte na tříchodové večeři.

Relaxujte jako starověcí Římané

K hotelovému komplexu patří také wellness centrum Římské lázně, ve kterém se budete cítit jako v antickém paláci. Vychutnejte si parádní odpočinek ve vířivce při pohledu na fontánku. Římské lázně jsou otevřené denně od 10:00 do 18:00.

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 587x
Hotel leží uprostřed krásné přírody Velmi žádané - 42%

Krkonoše s polopenzí a neomezeným wellness v Hotelu SPA Bílý Hořec ***

Užijte si krásnou přírodu v Hotelu SPA Bílý Hořec ***, který leží ve městě Harrachov. Těšit se můžete na hotelové Římské lázně s relaxačními lehátky i vířivkou, ale také na vynikající polopenzi.

Načíst dalších 8 z 32 recenzí
Marie Kastlová

Naprostá spokojenost. Vše odpovídá popisu. Jídlo výborné.

Eva Křičková

Všechno bylo v naprostém pořádku. Personál byl velice ochotný. Jediné co bych trochu vytkla je Wellness a uspořádání stolů v restauraci. Wellness je kapacitně malý, proto bych zavedla rezervaci na určité hodiny a zamezila tak přeplnění tohoto místa aby člověk mohl skutečně relaxovat. A zároveň bych pořešila jinak rozmístění stolů v restauraci, protože některé stoly byly tak blízko sebe, že nebylo možné sedět u sousedících stolů zády k sobě, protože tam na to zkrátka nebylo dost místa. Jinak s jídlem a úrovní pokoje jsme byli spokojení.

Věra Sekerová

Wellness je velice skromné (malá vířivka s příliš teplou vodou), strava dobrá, k personálu nemám připomínky.

Zdenka Líbalová

Krásný, čistý hotel, milý a ochotný personál a spousta jídla. Vše odpovídalo popisu. Spousta atraktivních míst v blízkosti hotelu i pro rodiny s dětmi, které nelze za třídenní pobyt stihnout. Všem moc doporučuji!

Veronika Duníková Duníková

Strava průměrná, cenně neodpovídající. První den večeře špekové knedlíky s gulášem pouze 2 špekové, (asi došly) a 2 houskové (evidentně kupované) + čočková polévka (ta byla velice dobrá), ale došly lžíce. Druhý den kuřecí vývar (já i otec měl kost v polévce (kost, né kostičku). Na večeři jsme čekaly cca 20 minut než si nás vůbec všimli. Objednat si podruhé něco k pití už bylo spíše sci-fi. Personál evidentně čekal, až opustíme restauraci. Poté nám do cca 23 hlasitě halekali pod okny (ještě, že děti mají tvrdé spaní). Při placení barman špatně vrátil a po upozornění to napravil, ovšem další den jsme pro něj byli vzduch. (Chápu, splést se může každý) velice neprofesionální. Ručníky na pokoji po použití zapáchaly zatuchlinou. V žádném případě se neřadíme mezi zhýčkané zákazníky a moc ke spokojenosti nepotřebujeme, ale ze všech pobytů a ubytování bylo toto nejhorší. Za mě a mou rodinu se stávajícím personálem nedoporučuji! Jinak ubytování na dobrém místě s výbornou dostupností (jen na tom trochu zapracovat) upozorňuji, že toto je mé první negativní hodnocení pobytu.

Radka Tomanová

S hotelem jsme nebyli spokojeni. Zastaralé vybavení, vrzavé postele, vypadávající kličky u oken, nepříjemná recepce, luxování během snídaní, minimální odvětrání koupelny = zatuchlost, parkování za hotelem ve střepech. Spa jsme nenavštívili, protože tam je jedna malá výřivka pro celý hotel. Naopak dobré pivo, snaživý vrchní.

Ivana Fexová

Prostředí hotelu příjemné, starší vybavení nevadilo. Poskytnuté služby dle kupónu odpovídající. Wellness útulné, maličké. Personál hotelu příjemný, strava výborná v dostatečném množství.

bohumila jindřišková

Strava dobrý, wellness průměrný a pokoje hrozný, vrzající podlaha a postele.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK