• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Dovolená v oceněném hotelu Slovan ****

Nechte se hýčkat jen kousek od Lázní Jeseník při pobytu s gurmánským nebo relaxačním balíčkem. Vynikající služby a nadstandardní ubytování vám poskytne Hotel Slovan ****, který získal cenu Hotel roku 2014, 2016 a 2017 v kategorii 4* v prestižní soutěži Czech Hotel Awards. 

Hotel má tradici sahající až do roku 1868 - zkušenosti, kvalita služeb a skvělý servis jsou zde zaručeny. Pokoje hotelu jsou stylově sladěné, mají LCD TV, trezor, minibar a samozřejmě vlastní koupelnu s toaletou a fénem. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Gurmánský, saunový nebo wellness balíček

Mottem hotelu je "historie s moderní tváří" a podle toho se také řídí zkušení kuchaři hotelové restaurace. Pochutnáte si zde na chuťově vyvážených pokrmech připravených z kvalitních, sezónních surovin. V případě gurmánské varianty se navíc můžete těšit na gurmánské degustační menu o 5 chodech, při kterém ochutnáte to nejlepší, co šéfkuchař nabízí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ludvík B.)

Byli jsme velmi spokojeni ve všech směrech.

Vynikající (Zdeněk K.)

Velmi spokojeni.

Skvělé (Jana M.)

Hotel byl moc pěkný. Škoda jen, že nezvolili jiné matrace, jelikož na těch, co jsme spali my, jsme se nevyspali. Jídlo bylo celkem dobré (co se taky dá zkazit na řízku), jelikož na výběr jsme první večer dostali buď řízek kuřecí nebo vepřový. Druhý večer tento výběr rozšířili ještě o rybu. Snídaním se ovšem nedá nic vytknout. Všeho bylo dostatek. Wellness procedury byly příjemné, ale dost nás pobavilo, když z 6 procedur, které jsme měli s manželem absolvovat se nakonec vyklubaly procedury 2, jelikož je všechny spojily dohromady, tudíž jste v jeden čas čerpaly více procedur současně. Někomu to ovšem může vyhovovat. Celkově jsme byli spokojeni a určitě hotel doporučujeme. Okolí pěkné a personál milý.