Hotel Slávia najdete přímo v historickém centru
 • Hotel Slávia najdete přímo v historickém centru

  Hotel Slávia najdete přímo v historickém centru

 • Tábor je známý pro své krásné historické centrum

  Tábor je známý pro své krásné historické centrum

 • Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem

  Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem

 • Pokoje jsou komfortně zařízeny

  Pokoje jsou komfortně zařízeny

 • V kavárně Slavia si vychutnejte výbornou kávu

  V kavárně Slavia si vychutnejte výbornou kávu

 • Projděte si Tábor a kochejte se jeho památkami

  Projděte si Tábor a kochejte se jeho památkami

 • Užijte si nejen historické jádro, ale i okolní přírodu

  Užijte si nejen historické jádro, ale i okolní přírodu

 • Krásné památky uvidíte i v Jindřichově Hradci

  Krásné památky uvidíte i v Jindřichově Hradci

 • V okolí najdete krásné zámky z pohádek

  V okolí najdete krásné zámky z pohádek

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 502

Kontaktní informace:

Hotel Slávia
Husovo náměstí 591/7
Tábor, 390 02
Česká republika

Ubytování v moderním hotelu v Táboře

Chcete zažít skvělou dovolenou na jihu Čech? Pak si vyberte hotel Slávia. Moderně zařízený hotel v centru historického města Tábor vám nabízí příjemné ubytování v kompletně vybavených pokojích s novým nábytkem, vlastní koupelnou, WC, TV a WiFi připojením.

Svůj pobyt si navíc můžete zpestřit o samé dobré věci. Přímo v hotelu se nachází kavárna Slávia, manikúra, pedikúra, kosmetický a kadeřnický salón.

Načíst dalších 8 z 59 recenzí
Marie Horká

Příjemní majitelé, snídaně vydatné a velký výběr, prostředí hotelu čisté a útulné.

Jarmila Hanoušková

Personál ochotný, vstřícný. Opravdu nepříjemné bylo hlášení z nádraží, co přijelo za vlak, na kterou kolej a kam pokračuje:-). Prostě vedro a museli jsme mít otevřené okno.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, informace o tom že ubytování se nachází u vlakového a autobusového nádraží je v základních informacích o hotelu. Ale hostům hotelu to nikterak nevadí a rádi se k nám vracejí zpět. Děkuji za Váš názor a přeji hezký den

Eva Fürhofferová

S pobytom v hoteli Slávia sme boli maximálne spokojní. Izba bola čistá, útulná, personál hotela ústretový a priateľský, vždy ochotný poradiť a pomôcť. Raňajky boli pestré, navyše podávané v štýlovej kaviarni so zaujímavými reprodukciami na stenách. V rámci nášho pobytu (spojili sme 2 vouchery 3 dni/2 noci) sme postíhali množstvo výletov nielen v centre prekrásneho mesta Tábor, ale i v okolí. Do centra je to fakt na skok a v blízkosti je dostatok obchodov s potravinami i kvalitných reštaurácií v dobrých cenových reláciách. Možno jedno odporúčanie hlavne na letné mesiace: na izbe by mohla byť aspoň menšia chladnička na vychladenie nápojov a uskladnenie malého občerstvenia. Inak to nemalo chybu! :-) Určite by som sa sem ešte rada vrátila!

Čeněk Němec

Na pokoji byla utržená záclona, k snídani zelenina až na vyžádání. Jinak čisto.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, bohužel někdy se podaří hostů záclonu utrhnout a výška místností vyžaduje vždy práci údržbáře. Zelenina je běžně na snídaně k dispozici. Nyní v létě dokonce v Bio kvalitě z mé vlastní sklizně. Děkuji za Váš příspěvek a přeji hezký den Jana Holakovská

Jarmila Černovská

Personál velice ochotný a příjemný, snídaně bohaté, hotel starší, ale pokoje pěkné, možnost pěkných výletů.

Zuzana Jansová

Hotel je přímo u nádraží vlakového i autobusového, takže je to opravdu strategické místo. Hotel i jeho služby odpovídaly popisu, personál byl milý a ochotný. Služby odpovídaly ceně. Není to sice žádný luxus, ale pokud jste celý den venku tak jako my, tak na přespání to úplně stačí.

Markéta Kolářová

Ubytování bych nenazývala hotelem ale spíše ubytovnou. V pokoji druhá koupelna zakryta skříní, v lednici plíseň. Hotel píše že má v zázemí kavárnu, když jsme chtěli využít kávu z kupónů, slečna se omlouvala, že jim na kávovarů nejde tryska na mléko... To by nevadilo, kdyby pak nedonesla něco, co se nedalo vůbec pít. Úschovnu kol bych také nenazývala úschovnou. Dojet tam další koláři tak nevím kam by se ta kola dala. A při přivolání výtahu nás pobavila recepční, když řekla že by tím výtahem sama nikdy nejela a nám to taky nedoporučuje.

Odpověd Hotelu...

Dobrý den, pro kola máme možnost i dalších prostor, nikdy nám nevznikl problém. Co se týče výtahu je plně funkční se všemi potřebnými revizemi. Pravděpodobně šlo o recepční, které byla na první nebo druhé směně. I když s její odpovědí nesouhlasím a budu to s ní projednávat. Co se táče kávy nevím, jak jste se domlouvali, ale káva na poukaz je preso, turecká káva nebo káva rozpustná tudíž nebylo třeba použít trysku. Ubytování je odpovídající ceně a zrovna pokoj, ve kterém jste byli ubytování je velmi žádaný. S pozdravem Jana Holakovská

Břetislav Mičulka

Prostorný pokoj, ochotný personál. Hluk z nádraží se dal vydržet, i když bylo horko.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK