Hotel Šiškův mlýn ****


Ubytujte se v kouzelném prostředí
 • Ubytujte se v kouzelném prostředí

  Ubytujte se v kouzelném prostředí

 • Neomezeně můžete využívat krytý bazén

  Neomezeně můžete využívat krytý bazén

 • Čekají na vás pohodlné pokoje různé velikosti

  Čekají na vás pohodlné pokoje různé velikosti

 • Čekají na vás pohodlné pokoje různé velikosti

  Čekají na vás pohodlné pokoje různé velikosti

 • Interiéry hotelu jsou opravdu luxusní

  Interiéry hotelu jsou opravdu luxusní

 • V jídelně si pochutnáte na polopenzi

  V jídelně si pochutnáte na polopenzi

 • Zahrajte si bowling

  Zahrajte si bowling

 • Posedět můžete také venku

  Posedět můžete také venku

 • Hotel Šiškův mlýn vás uchvátí svou atmosférou

  Hotel Šiškův mlýn vás uchvátí svou atmosférou

 • Zahrát si můžete také tenis

  Zahrát si můžete také tenis

 • Okolí hotelu je kouzelné

  Okolí hotelu je kouzelné

 • Okolí hotelu je kouzelné

  Okolí hotelu je kouzelné

 • Hotel jsme pro vás osobně ověřili

  Hotel jsme pro vás osobně ověřili

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 229

Kontaktní informace:

Hotel Šiškův mlýn ****
Vanov 21
Vanov, 588 56
Česká republika

Odpočinek v místě s jedinečnou atmosférou

Stylový Hotel Šiškův mlýn **** pouhé 3 km od historické Telče je tím pravým místem pro dovolenou plnou pohody i zajímavých zážitků.

Srdce areálu Šiškova mlýna tvoří atrium - barokní mlýn a tři původně hospodářské objekty, které patří ke kulturním památkám České republiky. Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji, který má své vlastní sociální zařízení, rustikální nábytek, TV, minibar a WiFi.

Bohaté snídaně se podávají od 8:00 do 10:00 hodin v restauraci, večeře pak od 19:00 do 21:00 hodin. Místní kuchařský tým dbá na kvalitu jídel připravovaných z místních surovin. Od 15:00 do 19:00 a od 21:00 do 23:00 hodin je vám k dispozici bowlingový bar.

Dopřát si můžete wellness služby hotelu včetně krytého bazénu, nebo třeba mnoha typů masáží od zkušených profesionálů. Poblíž hotelu naleznete tenisové kurty, osmnáctijamkové golfové hřiště a mnoho dalšího.

Aktuálně není aktivní žádná sleva pro Hotel Šiškův mlýn ****

Podobné slevy

Ukončené / Vyprodáno:

prodáno 93x
K dispozici je vám krytý bazén

Telč luxusně ve 4* hotelu s bazénem

prodáno 73x
Neomezeně můžete využívat krytý bazén

Telč luxusně ve 4* hotelu s bazénem

prodáno 51x
Neomezeně můžete využívat krytý bazén

Telč luxusně ve 4* hotelu s bazénem

Osobně navštíveno a prověřeno

Člen našeho týmu hotel osobně navštívil a podrobil přísné kontrole. Můžete si být jistí vysokou kvalitou služeb za které ručíme.

Načíst dalších 8 z 20 recenzí
Dana Folprechtova

Strava by mohla být lepší, ale jinak super.

Lenka Novosádová

Určitě doporučujeme, se vším jsme byli maximálně spokojeni. Pobyt odpovídal popisu a převýšil naše očekávání. Všude bylo krásně čisto, teplo, bazén na 1*, jídlo výborné, personál milý, ochotný, příjemný. Prostředí hotelu i jeho okolí moc pěkné. Není co vytknout. Za nás celkové hodnocení na výbornou.

Kristýna Miksová

Moc, moc jsme byli spokojení. Doporučuji všem! Super bazén, čisto, teplo. Jídlo bylo fajn. Personál byl příjemný, se vším nám vyhověl a s úsměvem na tváři! :-) Bowling jako třešnička na dort :-) Určitě navštívíme znovu.

Marie Navrátilová

Pobyt se nám líbil, vše bylo v pořádku, strava výborná, ubytování také, jen pokoj byl malý a tmavý. Personál ochotný, vstřícný a příjemný. Okolí hotelu a celkový dojem dobrý, příroda kolem a blízká Telč nemělo chybu. Doporučujeme, hlavně v letních měsících musí být krásně.

Hana Uhlíková

Moc krásné.

Pavel Zezula

Vše bylo, jak bylo prezentováno v popisu.

Ludmila Miksová

Hotel neodpovídá 4*. Nejvíce nám vadilo osvětlení pokoje /jen lampičky/, pokoj je tudíž tmavý. Povlečení se svlékalo jak z polštáře tak z deky /nebylo žádné zapínání/. Co bylo na kuponu jsme obdrželi. Personál hotelu není možné hodnotit, neboť recepční, kuchařka atd. byla jedna a ta samá osoba, nikdo jiný v celém areálu nebyl. Byla to mladá slečna, kterou musíme pochválit, neboť to sama vše zvládla.

František Dufek

Prostředí hotelu nádherné. Pobyt odpovídá popisu, je ještě lepší. Vše jsme obdrželi, co bylo na kuponu uvedeno. Se službami jsme byli spokojeni, možná večeře by mohla být bohatší. Bazén nádherný, ale je třeba více větrat, dost nás při koupání pálili oči a s kým jsme hovořili, tak všem. Je to škoda, bazén je velký a krásně teplý, ale museli jsme ho brzy opustit kvůli štípaní očí. Personál velmi ochotný. Tip na výlet: Telč, zámek v Telči, technické muzeum v Telči, Slavonice, karmelitánský klášter, hrad Landštejn a okolní úchvatné dědinky s rybníčky.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK