Hotel Sázavský ostrov


Parkování u hotelu je zdarma
 • Parkování u hotelu je zdarma

  Parkování u hotelu je zdarma

 • Čekají na vás pohodlné dvoulůžkové pokoje

  Čekají na vás pohodlné dvoulůžkové pokoje

 • V pokojích je možnost přistýlky pro děti

  V pokojích je možnost přistýlky pro děti

 • Každý pokoj je vybavený koupelnou

  Každý pokoj je vybavený koupelnou

 • V místní restauraci je vnitřní ohniště

  V místní restauraci je vnitřní ohniště

 • Těšte se na polopenzi

  Těšte se na polopenzi

 • Těšte se na polopenzi

  Těšte se na polopenzi

 • Těšte se na polopenzi

  Těšte se na polopenzi

 • Hotel se nachází uprostřed zeleně

  Hotel se nachází uprostřed zeleně

 • Relaxujte uprostřed krásné přírody v Posázaví

  Relaxujte uprostřed krásné přírody v Posázaví

 • Relaxujte uprostřed krásné přírody v Posázaví

  Relaxujte uprostřed krásné přírody v Posázaví

Celkové hodnocení:
počet prodaných
kuponů: 106

Kontaktní informace:

Hotel Sázavský ostrov
Poznaňská 297
Sázava, 28506
Česká republika

Parádní dovolená u řeky Sázavy

Hotel Sázavský ostrov je zasazený do krásné přírody středního Posázaví (cca 45 km od Prahy). Vedle hotelu se nachází také kemp a hned u areálu protéká řeka Sázava. V hotelu na vás čekají pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a s možností přistýlky.

Polopenze a relaxace

Vychutnejte si bohaté snídaně formou bufetu a večeře. V areálu hotelu je vám k dispozici stylová restaurace Sázavská taverna, kde si můžete posedět u otevřeného ohniště. Druhá hotelová restaurace, Vagon, nabízí sezení na zastřešené terase.


K relaxaci poslouží infrasauna, a pokud se chcete protáhnout, zavítejte do posilovny.

Načíst dalších 8 z 16 recenzí
Soňa Komárková

Moc pěkný areál, pokoje v hotelu čisté, strava (polopenze) vynikající. Velmi ochotný a vstřícný personál v celém objektu. Prostě super dovolená, pokud bude příležitost opět rádi přijedeme.

Irena Zvrnová

Hotel odpovídal popisu. Co nám chybělo, byla lednička na pokoji nebo kuchyňka na patře. Se stravou - polopenzí - jsme příliš spokojeni nebyli. Na snídani nebylo čerstvé pečivo, na večeři výběr ze 2 jídel a občas se kuchaři prostě nezadařilo. Využili jsme v rámci voucher trampolínu a plavbu na pramici.

Václav Hyrák

Hotel na okraji města napojen na nájemní byty, vzhledem k termínu pobytu jsme byli jediní hosté. Strava byla chudá na výběr ale velmi chutná. Obsluha restaurace standard, pokoje slušné ale bylo vidět, že se místním moc svědomitě pracovat nechce.

Helena Zumrová

Personál velice ochotný. Hotel čistý, klidný.

Jana Švarcová

Personál úžasný, kuchyně výborná. Velmi chutná i všeho hodně. Jen město "mrtvé". Lepší využít v letních měsících, kdy to tam - i vzhledem ke krásnému kempu - určitě "žije". Pokud chce někdo naprosto klidnou dovolenou, tak teď zase ideální.

Zdeňka Kunovská

Vynikající kuchyně, pěkné prostředí, k večeři byla vždy polévka, výběr ze 4 jídel, z nichž jedno bylo pizza a salát. Dávala jsem si pizzu - vyrovnala se pravé italské. Hotel je trochu vzdálený od restaurace, ale ubytování pěkné a čisté. Navštívili jsme sklárny a klášter.

Dušan Sušil

Nádherná lokalita na ostrově, ale v přímém kontaktu s městem. Vše odpovídalo popisu pobytu a předčilo naše očekávání. Se všemi službami jsme byli spokojeni. Milý vstřícný personál. Pobyt jsme trávili především výlety na kolech podél řeky Sázavy. Cyklotrasy jsou vedeny převážně po silnicích, ale s malým provozem. V oblasti je vybudováno málo cyklostezek.

Vladimír Motal

Hezký hotel i pokoj, příjemné prostředí, milý personál. Nabízené služby jsme nevyužili, protože jsme hodně cestovali, ale pokud bychom chtěli, tak jsme je bez problémů mohli využít. Aby to bylo fér, neteří z obsluhy v restauraci se tvářili jako by tam byli za trest a bez nároku na mzdu. Nicméně celkově velmi pěkná dovolená a klidně bych si ji zopakoval.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK