• Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 500 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Dopřejte si luxus v krásném 4* hotelu

Nově postavený mezinárodní Hotel Savannah **** leží jen malý kousek od středověkého města Znojma. Těšte se na skutečně luxusní zážitek! Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích typu Komfort, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou, telefonem, LCD televizí, minibarem a trezorem. K dispozici jsou i další pokoje, třeba Family pro rodiny s dětmi.

Těšte se na bohaté bufety v restauraci s delikátní a vytříbenou kuchyní a večer pak na servírované tříchodové večeře nebo v případě většího počtu lidí (nad 30) večeře formou bufetu. Hostům je také k dispozici hotelový lobby bar.

Krytý bazén, sauna nebo třeba parní lázeň

Skvělý odpočinek zažijete v parní lázni nebo v klasické finské sauně. Nejmenší děti se vyřádí v brouzdališti a pro nadšené plavce tu je 22 metrů dlouhý plavecký bazén.

To však stále není vše, co špičkové wellness centrum Hotelu Savannah **** nabízí. Poznat zde můžete také unikátní kouzlo Ajurvédy od českých odborníků vyškolených srílanským léčitelem. Za poplatek si zde můžete dopřát různé léčebné procedury. Ajurvéda je druh alternativní medicíny původem z Indie.

Wellness centrum je otevřeno denně od 7:00 do 21:45. Krytý plavecký bazén a sauna jsou v provozu od 10:00. Ajurvédské centrum má pak vlastní otevírací dobu a má otevřeno od úterý do neděle.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel B.)

Vše bylo v naprostém pořádku. Ubytování, wellness, výběr jídla, prostředí i chování personálu.

Vynikající (Jan ?.)

Hotel sám i pokoje jsou komfortní a odpovídají 4*. Wellness bylo super (velký bazén, sauna, pára, fitness). K snídani i obědu byl bohatý bufetový stůl. Nápoje dražší. Ourtletové centrum hned naproti hotelu.

Skvělé (Petr ?.)

Součástí Wellness mohla být i vířivka v seně pobytu, jinak vše ok.