• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 3 - 6 €/noc (dle velikosti)

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Regia *** s úchvatným výhledem

Vydejte se na relaxační pobyt do nádherného a klidného prostředí lázeňského městečka Bojnice, které se celosvětově proslavilo romantickým zámkem, léčivými lázněmi a velkým množstvím útulných kaváren.

Hosté budou ubytováni v komfortně zařízených pokojích, které jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a vlastním sociálním zařízením s WC a sprchou. K dispozici je také WiFi připojení.

Tradiční speciality i relaxace ve wellness

Po celou dobu pobytu se můžete těšit do hotelové restaurace, kde si pochutnáte na tradičních slovenských, maďarských a mezinárodních dobrotách. Na vyžádání je možné také připravit pokrmy pro osoby se speciálními požadavky či dietou.

Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Pokud si budete chtít na vaší dovolené maximálně odpočinout, určitě doporučujeme navštvit hotelové wellness. Čekají na vás dvě sauny anebo levandulová vířivka, kde načerpáte novou energii.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Anna K.)

Počas pobytu sme dostali všetko, čo bolo uvedené na kupóne. S personálom hotela sme boli spokojní. Na izbe bol veľmi maličký a starý televízor, na ktorý sa nedá pozerať.

Dobré (Renáta K.)

Starší hotel, aj vybavenie izieb, v dvojposteľovej zbytočne pridaná tretia posteľ.´Služby hotela i wellness v poriadku, milý personál. Bojnice sú krásne mesto - hrad, ZOO, okolie, kúpele.

Dobré (Terézia Z.)

Nedostali sme masáž, pretože termíny masáži boli obsadené. Personál bol príjemní.