• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness pobyt uprostřed malebné krajiny

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedeni a odpočati. Proto se ubytujte v Hotelu Radějov *** kousek od přehrady Lučina, kde na vás čeká skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení a TV.

Gastronomie i wellness

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Zajděte si do hotelového wellness centra, kam máte v rámci provozních hodin neomezený vstup zdarma. Odpočívejte ve vířivce, finské sauně či infrasauně. Zahřáté tělo poté zchladíte v ochlazovacím bazénu. Vyzkoušejte také Kneippův chodník, který je vynikající pro prokrvení dolních končetin.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Lucie V.)

Personál byl skvělý, jídlo bylo chutné a porce adekvátní. Wellness perfektní - velmi příjemné prostředí pro odpočinek a uklidňující atmosféra. Okolí hotelu klidné, v krásné přírodě. Malý problém byl akorát v pokoji, měli jsme pokoj Superior a bohužel v něm bylo celkem chladno i když topení jelo naplno, nefungoval ovladač k televizi a v koupelně nesvítilo jedno světlo a také v ní bylo hodně chladno. Nicméně tyto drobná negativa nezastínila ani v nejmenším bezvadný zážitek. Děkujeme.

Standard (Petra V.)

Hotel byl priserny. Po příjezdu do hotelu jsme byli nemile překvapeni. Kvalita pokoje neodpovídala kvalitě ubytování inzerované na Vašem portále. Dále byl pokoj neudržovaný (moli na koberci, špinavý koberec a zdi, potrhané potahy na křeslech, špinavé matrace s neurčitým obsahem, atd.). Koupelna zcela neodpovídala tříhvězdičkovému hotelu. Dále první den příjezdu nefungovalo ústřední topení a netekla teplá voda na pokoji.

Vynikající (Eva T.)

Pokoj standard slušný, slabší koupelna, strava a wellness vynikající, personál velmi ochotný a vstřícný, okolí vhodný k turistice, degustace -vynikající zpestření pobytu.