• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Wellness pobyt uprostřed malebné krajiny

Podhůří Bílých Karpat nabízí krásné scenérie, které si nejlépe vychutnáte dobře najedeni a odpočati. Proto se ubytujte v Hotelu Radějov *** kousek od přehrady Lučina, kde na vás čeká skvělé jídlo a moderní wellness centrum.

Můžete si vybrat mezi pokoji Standard a luxusnějšími zrekonstruovanými pokoji Superior se zrekonstruovanou koupelnou. V obou typech pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení a TV.

Gastronomie i wellness

Pochutnejte si v místní restauraci na tradičních moravských a českých pokrmech, stranou nezůstávají ani pokrmy z evropských a mimoevropských zemí. Restaurace je otevřená každý den od 9:00 do 21:00 hodin.

Zajděte si do hotelového wellness centra, kam máte v rámci provozních hodin neomezený vstup zdarma. Odpočívejte ve vířivce, finské sauně či infrasauně. Zahřáté tělo poté zchladíte v ochlazovacím bazénu. Vyzkoušejte také Kneippův chodník, který je vynikající pro prokrvení dolních končetin.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavel H.)

Hotel nově opravený, pokoje moc pěkné, strava výborná, krásné wellness, klidné místo v lese.

Skvělé (Monika N.)

Hotel se nám líbil, koupelna dle mého neodpovídala pokoji superior. Krásná restaurace, welness, byli jsme spokojeni i s jídlem. Velký palec nahoru za degustaci vína a muzikantům, i když to nebylo v opravdovém sklípku. Pěkné prostředí.

Vynikající (Olga Z.)

Byli jsme se vším velmi spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno v nabídce. Milá obsluha, výborná strava, wellness.