• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Poštovní dvůr *** nabízí příjemné ubytování a kvalitní wellness služby v samém centru Mariánských Lázní. Užijete si tak pobyt v blízkosti lázeňských parků i nákupního centra.

Pokoje jsou vybaveny plazmovou televizí, chladničkou a koupelnou se sprchovým koutem a fénem. V restauraci ochutnáte speciality staročeské i mezinárodní kuchyně, v letních měsících můžete posedět na zahrádce.

Díky wellness zázemí si v hotelu užijete i profesionální masáže a zábaly. Velmi oblíbená je také solná jeskyně, jejíž blahodárné účinky skvěle doplňují wellness program.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Hana S.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, odpovídalo popisu, vše, co bylo na kupónu uvedeno jsme obdrželi. Wellness příjemné, odborný přístup. Strava - snídaně spokojenost, večere by mohly být upraveny lehčí formou, byly hodně syté a hutné. Navečer dost těžké. Personál hotelu příjemný, vstřícný. Kromě pobytu v lázních též procházky po okolí, krásná příroda.

Vynikající (Ilona M.)

V hotelu čisto, jídlo velmi dobré, v pokoji č. 3 ale pouze jedna židle, televize moc malá a nedala se natočit, je napevno na zdi, takže druhá osoba sedící na posteli viděla pouze na obrazovku ze strany!! Služby wellness byly dobré, příjemný masér i masérka. Typ na výlet: my jsme byly na zámku v Bečově nad Teplou, nebo se dá jet i na zámek Kynžvart.

Skvělé (Vladimír M.)

Byli jsme spokojeni s poskytnutými službami, velmi příjemným prostředím, personálem i skvělým, odborně vedeným wellness. Poloha a dostupnost hotelu velmi dobrá. Velké množství možných vycházek a výletů. Jediné, co nám brání dát úplně nejlepší hodnocení bylo zašlé nádobí v kuchyňce apartmá - absence houbičky a utěrky k jeho umytí.